کتاب صوتی دانلود فارسی

با گوش دادن به کتاب های صوتی بیشتر مجذوب داستان و مطالب آن خواهید شد. در روش دوم تعدادی روایت گر با همکاری یکدیگر کتابی را برای شنونده به صورت نمایشنامه خوانی اجرا می کنند. هر یک از افراد یکی از کاراکترهای داستان را انتخاب کرده و به جای آن صحبت می کنند. یکی از مزایای روش نمایشنامه خوانی این است که راویان، داستان را چندین بار خوانده اند و به آن تسلط دارند؛ به همین دلیل با احساساتی درست و یک فضاسازی مناسب متن کتاب را برای شما بازگو می کنند.

کتاب تقدیر بی‌تقصیر من

کتاب‌ جهان‌های موازی در سال 2005 منتشر شد و عنوان بهترین کتاب علمی را به خود اختصاص داد. بیشتر کتاب‌های تاریخ علم که تاکنون منتشر شده توسط تاریخ‌دانانی نوشته شده‌اند که چهره‌های شاخصی در علم نبوده‌اند. کتاب حاضر توسط استیون واینبرگ، یکی از برجسته‌ترین فیزیکدان‌های نظری در شاخه کیهان‌شناسی و ذرات بنیادی به رشته تحریر درآمده است. به این دلیل که نخستین بار در فیزیک بود که علم به شکل مدرن درآمد و سپس در اخترشناسی به کار برده شد. بنجامین فرانکلین در هفدهم ژانویه 1706 در شهر بوستون واقع در ایالت ماساچوست آمریکا متولد شد.

  • فضای فکری جهان معاصر بر بشردوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیک‌تر تبدیل کرده است.
  • علیخانی دوران کودکی و نوجوانی سختی را پشت سر گذاشت و تمام افتخارت خود را مدیون این دوران می‌داند.
  • مسیر پرپیچ‌وخم زندگی‌اش نیز گاه با کسانی همراه می‌شود که در شعر، موسیقی و نقاشی دستی دارند.
  • در این صورت بهتر می توانید مسیرتان را در این زندگی شلوغ و پر از هیاهو پیدا کنید.
  • فیدیبو طیف وسیعی از کاربران با سلایق گوناگون را از خرید کتاب های چاپی بی نیاز کرده است.

کتاب صوتی دانلود فارسی

کتاب صوتی «راز فال ورق» نوشته یوستین گوردر با ترجمه عباس مخبر و گویندگی مهیار ستاری توسط موسسه نوین کتاب گویا منتشر شد. نسخه صوتی رمان «کلیدر» با موسیقی کیهان کلهر توسط موسسه آوانامه و رادیوگوشه منتشر می‌شود. سریال صوتی کتاب «شوالیه‌ای از سرزمین هفت اقلیم» در سه قسمت توسط انتشارات نوین گویا منتشر شد. آیت‌الله همان‌طور که سیاست جدید خود را آرام آرام پیش می‌برد مدام به دولت هشدار می‌دهد که با صلح و سازش کوتاه بیاید. ایشان هشدار می‌دهد که اگر این شرایط ادامه پیدا کند، فرمان جهاد می‌دهد اما با وجود این بختیار هنوز هم می‌گوید که عقب نخواهد نشست و در مقابل هر واکنشی مقاومت می‌کند. در پایتخت باز هم مردم علیه مردم تظاهرات کردند و بین آن‌ها و نیروهای دولتی درگیری در گرفت.

کتاب صوتی زوربای یونانی

کتاب نان سال های جوانی شرح مشقت‌های راوی است در دوران جوانی برای کسب درآمد و نان درآوردن. سال‌هایی که «فندریش» جوان به «نان» فکر می‌کند و از واژه‌ی «مناسب و ارزان» متنفر است. او که مدام ، به شکلی بیمارگونه در حال وصف گرسنگی خویش است دختری از آشنایانش را می‌بیند که به شهر آمده تا معلم شود. «بل» می‌کوشد تقابل با گرسنگی و تاثیر آن بر احساس و اندیشه را تصویر کند.

یکی از وجوه قابل توجه این اثر تصویرگری منحصر به فرد این کتابه که چشم هر مخاطب نوجوانی رو به خودش خیره می‌کنه. این کتاب نوعی نگاه طنزآمیز به وابستگی شخصی انسان‌ها، خودکامگی‌ها و درگیری‌های درونی جامعه‌ای که علیه استبداد ایجاد می‌شود، دارد. به همین جهت، خوندن این کتاب رو به همه شما نوجوانان پیشنهاد می‌کنم. کتاب گویا یا کتاب صوتی، متن کتابی است که توسط یک یا چند گوینده خوانده و به صورت ضبط شده درمی‌آید. آن می‌تواند به صورت نمایشنامه اجرا شود یا ممکن است با موسیقی یا جلوه‌های صوتی همراه باشد. گاهی اوقات نویسنده با صدای خودش کتاب را می‌خواند و گاهی گویندگان حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهند.

خیام در طول زندگی خود دستاوردهای بسیاری در زمینه ریاضیات، ستاره‌شناسی، فلسفه و … کتاب «خیام نیشابوری» با نثری روان و بسیار ساده زندگی این انسان بزرگ ایرانی را شرح می‌دهد و شما را با سبک زندگی و سختی‌هایی که این شاعر در راه رسیدن به اهدافش پشت سر گذاشته آشنا می‌کند. دانشمندی پرآوازه در سال 780 (میلادی) در شهر خوارزم کودکی به دنیا آمد که در آینده فردی بلند آوازه شد.

برای این‌که دنیایی زیبا برای خود بیافرینیم، نخست باید ذهن خود را زیبا کنیم و برای دست‌یابی به این امر، مهار و کنترل ذهن را فراکتاب برای اندروید در دست بگیریم. کتابچین، کتابخانه الکترونیکی است که امکان خرید کتاب، دانلود کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب (کتاب الکترونیکی – کتاب صوتی و کتب رایگان) را در هر زمان و مکان از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر فراهم می کند. کتاب صوتی یا کتاب گویا رایگان یک نوع خاص از نسخه دیجیتال کتاب است، که در آن برای شنوندگان داستان یا روایت، یا حقیقتی ارائه می شود. چرا که از دهه ۱۹۷۰ تا کنون گرد هم آمده‌اند و در طی سال‌های متمادی در فرمت های مختلفی از جمله نوار کاست و سی‌دی به شکل‌های گوناگونی ارائه شده اند.

توجه کانت در نوشته‌های دوره به اصطلاح «پیشانقدی»اش، یعنی دوره پیش از انتشار نقد عقل محض در سال 1781، اساسا معطوف به کارکرد و جایگاه نظری مفهوم خدا بود. لذا، در پی آن بود که مفهوم خدا را درون مجموعه‌ای از اصول فلسفی آن بود که مفهوم خدا را درون مجموعه‌ای از اصول فلسفی بنیادی قرار دهد که به طور نظام‌مند سامان یافته باشد، اصولی که سامان و ساختار جهان را تبیین می‌کنند. او در بسط فلسفه نقدی‌اش، نقش جدیدی برای اصول فلسفی در فهم سامان و ساختار جهان پیش نهاد. در نتیجه، برنامه نقدی کانت بر تلقی او از جایگاه و نقش مفهوم خدا در درون طرح نظری متافیزیک، تاثیری چشمگیر داشت.