پروفسور مارتین گیل و نفوذ امنیت بر بودجه – آیا کافی است؟

قسمت 13 از پادکست IFSEC Insider مصاحبه ای با اینفلوئنسر و محقق مشهور صنعت امنیت، پروفسور مارتین گیل دارد. مارتین از تجربه خود به عنوان یک جرم شناس و همچنین نکات اولیه خود از کار با پلیس، صنعت امنیت خصوصی و خود مجرمان صحبت می کند تا بفهمد چگونه می توان از جرم جلوگیری کرد و “امنیت را به خوبی انجام داد”.

مارتین توضیح می‌دهد که چرا این فقط مربوط به «پول» نیست، بلکه به تکامل بخش امنیتی به سمت یک عملیات تجاری حیاتی برای تداوم و تعالی سازمانی مربوط می‌شود.

تمرکز اصلی اپیزود سپس آخرین تحقیقات انجام شده توسط Perpetuity Research که مارتین رهبری آن را بر عهده دارد، در مورد میزان نفوذ بخش امنیتی بر بودجه بررسی می کند. در نهایت، این تحقیق نشان داد که امنیت اغلب فاقد نفوذ است، علیرغم اینکه این یک عامل کلیدی در ارائه امنیت خوب است.

پیوند به نقاط گفتگو:

برای مطالب بیشتر از IFSEC Insider، حتما وب سایت ما را بررسی کنید: www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید برای دریافت آخرین اخبار مستقیماً به صندوق ورودی خود.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/does-security-have-enough-influence-over-the-budget

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Insider Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!