پرده ی هوشمند چگونه کار می کند؟ پرده ی هوشمند چه خصوصیات و مزایایی دارد؟-خانه هوشمند آکو

شرکت قائم با یازده سال تجربه در ارائه خدمات فنی و فروش تجهیزات ساختمان. درب شیشه ای ، راهبند ، جک برقی درب پارکینگ ، کرکره برقی ، درب زیر سقفی سکشنال ، دوربین مداربسته …. جک درب پارکینگ از جمله تکنولوژی های کاربردی سیستم درب اتوماتیک، جهت راحتی و آسایش افراد در ساختمان های مسکونی، مراکز تجاری و اداری، و همچنین کارخانجات می باشد. امروزه افراد بیشتر تمایل دارند که کارها به صورت اتوماتیک انجام شود تا راحتی بیشتری برایشان فراهم گردد، جک برقی یکی از ابزارهای مناسب این کار می باشد. انواع جک برقی از لحاظ کارکرد و برند و مکان مورد استفاده شان متفاوت بوده و دارای تنوع زیادی می باشد.

سیستم پرده دار کنترل از راه دور پرده تماس

از این رو قبل از خرید پرده برقی حتما باید این عوامل را در نظر بگیرید. نکته مهم در این بررسی وزن پرده های متصل به ریل و اینکه آیا ریل قادر به تحمل وزن است یا خیر است. میله همچنین باید وزن اجزای دیگر مانند موتورها و سایر قطعات متحرک را تحمل کند که نیاز به یک ریل پرده هوشمند سنگین و بادوام دارد. برای کاهش نگرانی خود، می توانید دوره گارانتی اختصاص داده شده توسط سازنده را بررسی کنید.

  • اگرچه، مجموعه پرده هوشمند شما برای انجام این کار نیاز به پشتیبانی از اپلیکیشن گوشی هوشمند دارد.
  • Quoya ممکن است یک نام تجاری کمتر شناخته شده از انتخاب های ما برای بهترین پرده های هوشمند باشد.
  • همچنین می توانید با همگام سازی پرده های خود با طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند مانند ترموستات ، دستگاه های قهوه ، رادیو و بسیاری دیگر ، راحتی خود را به سطح دیگری برسانید.
  • یکی از فناوری‌های جذاب و محبوب، نصب پرده برقی برای خانه‌ یا ساختمان هوشمند است.
  • با استفاده از پرده های برقی می‌توانید بدون اینکه تزئینات زیبای پرده منزل شما تغییری کنند میزان تابش آفتاب را به داخل کنترل کنید.

البته استفاده از دستور صوتی برای کنار کشیده شدن پرده‌ها هم بسیار جذاب و راحت خواهد بود. موتورهای الکتریکی پرده نیازمند برق 12 ولت هستند، معمولا در ساختمان ها برق موتور پرده هوشمند به وسیله یک سیم کمکی از هالوژن ها یا نورهای مخفی موجود در سقف کاذب تامین میگردد. انتخاب بعدی ما نیز از یک برند حرفه ای و در عین حال کمتر محبوب در بازار است.

توان مورد نیاز

پرده ی هوشمند چگونه کار می کند؟ پرده ی هوشمند چه خصوصیات و مزایایی دارد؟-خانه هوشمند آکو

پنجره ها وظیفه دارند که اتاق را به خوبی تهویه ، به راحتی گرم یا سرد نگه داشته و نور کافی را در پرده برقی هوشمند اختیار داشته باشند. پوشش های پنجره ای که برای پنجره های خود انتخاب می کنید ، در ایجاد تعادل کامل بین عناصر طبیعی و عوامل راحتی مکانیکی که معمولاً در خانه های مدرن وجود دارد ، مثر خواهد بود. به همین دلیل ، وقتی می خواهید پنجره های خود را بپوشانید ، آنها را با الزامات خاص اتاق هماهنگ کنید. با این حال شبیه ورق های پارچه ای هستند که اغلب در بالا و پایین رول می شوند. اینها به اندازه پرده چند منظوره نیستند زیرا گزینه میانی ندارند. با این وجود، این نوع پوشش پنجره بهترین راه برای مسدود کردن کامل نور هنگام پایین آمدن است.

با تمام پرده هایی که می توان از طریق قلاب های پرده به ریل وصل کرد کار می کند. برخی از کاربران خانه هوشمند فکر می کنند که استفاده از پرده برقی انتخاب آنها را در انتخاب پرده متناسب با دکوراسیون منزل محدود می کند. جای نگرانی نیست و سیستم پرده برقی نه تنها شما را مجبور به استفاده از مدل های محدود نمی کند ، بلکه راه حل ویژه ای برای انواع پرده های موجود در بازار ارائه می دهد. به دلیل استفاده آسان از سیستم پرده برقی هوشمند ، می توانید از نمای زیبا پشت پنجره لذت ببرید. نصب و راه‌اندازی پرده هوشمند در تمام دنیا بر اساس اصول یکسانی انجام می‌شود.

پرده برقی هوشمند چیست؟+راهنمای خرید پرده برقی هوشمند

در حالی که پرده هوشمند کنترل از راه دور توسط Alexa یا Google Home قابل کنترل نیستند، اما تبدیل آنها با استفاده از دوشاخه های هوشمند یا سوئیچ های هوشمند بسیار آسان است. آنها همچنین ارزان تر از پرده های کاملاً هوشمند با قابلیت دستگاه هوشمند هستند. شما در پرده های هوشمند به جای داشتن میل پرده باید از ریل برقی پرده استفاده کنید. در داخل این ریل ها تسمه هایی قرار دارد که با اتصال به موتور پرده برقی پرده به حرکت در می آید. اگر گزینه‌ی استفاده از فناوری سیمی را دارید می‌توانید از موتورهای سیمی برای پرده هوشمند استفاده کنید.