نمایندگی دوربین مداربسته داهوا

اغلب دوربین های مدار بسته قادر به روشنایی یک فاصله مشخص در هنگام شب می باشند و از ۶ الی ۳۶ قطعه از LED های مادون قرمز سایت finecctv ساخته شده اند. با توجه به اهمیت نصب دوربین امنیتی در محیط کسب و کار، در این مطلب نکاتی مفید در این مورد برای شما توضیح می دهیم. اگر در محله و همسایگی شما سرقتی رخ داده است، پس زمان آن فرا رسیده که شما دوربین مداربسته امنیتی را برای منزل خود نصب کنید. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها را برای خود انتخاب کنید و خانه یا محیط کسب و کار خود را ایمن کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که حتما باید به آن توجه داشته باشید محل قرار دادن دوربین مدار بسته می باشد. در برخی از کیتهای راهاندازی باتریهایی وجود دارد که باید داخل دوربین قرار بگیرد. تعداد دوربین های شما در هر محدوده ای قرار بگیرد باید تعداد کانال بالاتر آن را خریداری کنید مثلا اگر 2 دوربین داشته باشید دستگاه 8 کانال و اگر 9 دوربین داشته باشید باید دستگاه 16 کانال خریداری کنید. چه زمان باید دوربین مداربسته نصب کنیم؟

مادون قرمز، استارلایت یا فول کالر و یا اینکه دوربین دارای چه لنزی باشد ( واید، زوم یا موتورایز) همگی در کیفیت تصویر موثرند. بسته به اینکه کدام یک از دوربینهای امنیتی خانه را انتخاب کنید، احتمالاً برای نصب آن به یک نردبان نیاز خواهید داشت. دوربینهای امنیتی شیب و زوم، دوربینهایی با لنزهای زاویه دید عریض، دوربینهایی با قابلیت ضبط فیلم HD ، دوربینهای تشخیص حرکت ساده، دوربینهای خارجی، دوربینهای خارجی با دید در شب و دوربینهای داخلی از جمله مدلهایی هستند که در بازار وجود دارند. در این مقاله قصد داریم انواع دوربین مداربسته در بازار را مورد بررسی قرار دهیم و یک راهنمای مقدماتی را برای خرید مناسب ترین و بهترین سیستم نظارت تصویری را گرداوری کنیم. این عوامل می توانند موجب شوند دوربین مدار بسته تصاویر با کیفیت مناسب در اختیار شما قرار ندهد. مثلا اینکه دوربین دارای چه تکنولوژی دید در شبی باشد. بهتر است قبل از خرید دوربین مداربسته با یک کارشناس مشورت کنید و درباره هر قابلیت و اینکه آیا به آنها نیاز دارید یا خیر مطمئن شوید. قبل از هر توضیحی بهتر است با معنی پنل خورشیدی آشنا شوید.

امیدواریم با توضیحات فوق دید جامعی در مورد انواع دوربین مدار بسته پیدا کرده باشید. بر اساس تحقیقات دانشگاه کارولینا در مورد سارقان زندانی، وجود دوربین مداربسته امنیتی میتواند همچون یک عامل بازدارنده برای سارقان عمل کند. خبر خوش این است که نصب دوربین مداربسته امنیتی کار چندان سختی نیست. بهتر است حتما قبل از خرید دوربین مدار بسته این ۳ عامل را در دفترچه دوربین مدار بسته بررسی کنید. قبل از انتخاب اشتراک ماهیانه و سالیانه تمامی جوانب امر را بسنجید. تمامی دوربینهای بیسیم به همراه نرمافزار و همینطور دستورالعمل نصب به فروش میرسند. هزینه نصب دوربین مدار بسته: قیمت نصب دوربین مداربسته با توجه به تعداد و همینطور کارایی متغیر است. از نظر قیمت تقریبا قیمت تمام شده یک سیستم IP دو تا سه برابر دوربین های HD است. اگر میخواهید از یک متخصص کمک بگیرید در قدم اول میتوانید برآورد قیمت نصب دوربین مدار بسته را در شهر خودتان داشته باشید.

مثلا اگر به دنبال یک نصاب دوربین مدار بسته در تهران باشید میتوانید درخواست نصب دوربین مدار بسته ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. داهوا یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای موجود در بازار است. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، میتوانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید. وسایل موردنیاز برای نصب دوربین مداربسته امنیتی در اغلب موارد داخل کیت و بستهبندی آن وجود دارد. در اغلب موارد با پیچاندن دوربین میتوانید آن را در مکان مناسب محکم کنید. نور مادون قرمز دوربین های هوشمند برای گیاهان مناسب است؟ البته برای نصب دوربینهای مداربسته سیمی باید علاوه بر مراحل قبل از داخل خانه تا مکان نصب دوربین سیمکشی برق را انجام دهید. در هر صورت تمامی مدلهای دوربین باید به یک منبع تغذیه انرژی وصل شوند. یک مرحله دیگر نیز به مراحل نصب شما اضافه میشود و آن سیمکشی از منبع تغذیه انرژی تا دوربین است.

مراحل نهایی را انجام دهید. برای قرار دادن دوربین ابتدا دیوار را با مته سوراخ کنید و بعد پینها را داخل آن قرار دهید. برخی از شرکتهای برای آپلود خودکار فیلمها بر روی فضای ابری خودشان به خریداران انواع اشتراکهای مختلف را ارائه میدهند. شما می توانید از تصاویر دوربین های مدار بسته به عنوان مدرک استفاده کنید. در این قسمت برای شما مهم ترین دلایل استفاده از دوربین های مدار بسته را در راهنمایی و رانندگی بیان می کنیم. معیارها و ویژگی های زیادی برای دوربین های مدار بسته وجود دارند و شما با توجه به نوع نیاز خود می توانید یکی از دوربین ها را انتخاب کنید. برای مثال یکی از ویژگیهای دوربینهای مداربسته شرایط ضبط فیلم آن است. برای نصب دوربین مکانی را پیدا کنید که از بادوباران در امان باشد. این دوربین ها به صورت بی سیم می باشند و شما به راحتی می توانید این دوربین ها را در هر مکانی نصب کنید.

در غیر این صورت باید به سراغ مدلهای گرانقیمتتر ضد آب بروید. اگر دوربین شما تصاویری تار یا نا واضح در اختیار شما قرار می دهد باید به سراغ لنز دوربین بروید و آن را با پارچه ای نرم تمیز کنید. اما فراموش نکنید در چنین کارهای تخصصی حتما باید از یک کارشناس دوربین مداربسته با تجربه کمک بخواهید. این مکان باید اشراف کامل به اطراف داشته باشد. در زیر پایه مکان سوراخ کردن کاملاً مشخص است. به اطراف خانه خود نگاهی بیندازید تا بهترین مکان را برای نصب دوربین امنیتی خانه پیدا کنید. پیشنهاد ما این است که به دلیل حساس بودن نصب دوربینهای امنیتی این کار را به متخصصان این حوزه بسپارید. بهتر است این دوربین ها را از مراکز معتبر خریداری کنید تا از اصل بودن دوربین خود مطمئن باشید. دوربین های مدار بسته ای که در محیط کار نصب می شوند و مقاومت بالایی دارند می توانند بهترین گزینه برای شما باشند. دوربین مدار بسته Festnight Wanscam می تواند تصاویری با کیفیت ۱۰۸۰ برای شما ثبت کند و این تصاویر بالاترین جزئیات را دارند. دوربین مدار بسته Festnight Wanscam یکی دیگر از دوربین هایی می باشد که قابلیت اتصال به شبکه ۴G را دارد.

صاحبان کسب و کار باید دوربین هایی را انتخاب کنند که کیفیت تصاویر مناسبی دارند. دوربینهای مداربسته سیمی نیز باید به دستگاه ضبطی همچون DVR وصل شوند. به طور کلی دستگاه های ضبط تصاویر دارای تعداد کانال های مشخص 4 کانال، 8 کانال، 16 کانال، 32 کانال، 64 کانال و 128 کانال هستند. این ویژگی به شما اجازه می دهد محل کار خود را به راحتی مشاهده کنید. به دلیل تنوع بسیار بالای دوبینهای مداربسته امنیتی خانگی، برای انتخاب مناسبترین دوربین باید به نیاز خود توجه کنید. سیستمهای دوربین امنیتی خانگی معمولاً همراه با کیت نصب و همینطور پایهای برای دوربین به فروش میرسند. اگر یک دوربین امنیتی خانه سیمی انتخاب کنید، مراحل اضافی را شامل خواهید شد که شامل برخی کارهای الکتریکی است. اگر به جای دوربین مداربسته بیسیم انتخاب شما دوربین مداربسته سیمی بوده است، میتوانید تمامی مراحل بالا را اجرا کنید. اغلب این مدلها به صورت دوربینهای مداربسته بیسیم، دوربین مداربسته سیمی، دوربین مداربسته نیمه بیسیم و همینطور دوربینهای بازی سادهتر عرضه میشوند.

هزینه نصب دوربین مداربسته متناسب با متراژ ساختمان، تعداد دوربینها و همینطور مدل و پیچیدگی آن ها متغیر است. دوربین های مدار بسته می توانند برای شما به عنوان یک چشم عمل کنند و همه شرایط را تحت کنترل داشته باشند. درحالیکه باقی شرکتها تنها برای مدت 24 ساعت فیلمها را ذخیره میکنند. بر طبق تحقیقات، در صورتی که سارقان در سرقت از یک منزل موفق شوند، پس از آن باقی خانههای محله را هدف قرار میدهند. دوربین های مدار بسته در هر محیطی که نصب می شوند امنیت را به طور کامل تامین می کنند. زمانی که شما دوربین را در محیط کسب و کار نصب می کنید، مشتریان کمتر به فکر سرقت هستند. آخرین ویژگی که در هنگام خرید دوربین باید به آن توجه کنید دید در شب است. شما حتما باید قبل از خرید دوربین مدار بسته اطلاعاتی کامل در مورد آن داشته باشید. همین تصاویر ارزش بسیاری دارند و می توانند توسط مراجع قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ممکن است شما در منطقه ای زندگی کنید که دسترسی به وای فای نداشته باشید در این صورت شما می توانید به راحتی از دوربین های مدار بسته LTE استفاده کنید. این دوربین های مدار بسته دارای یک سیم کارت ۴G هستند که به شما امکان دسترسی به تصاویر دوربین را می دهند.

دوربین های مدار بسته ای که اصل نیستند ویژگی دسترسی از راه دور ندارند. وقتی سری به بازارهای دوربین مداربسته بزنیم با صدها مارک و برند مختلف سیستم های مداربسته مواجه می شویم. اگر دوربین نتواند به درستی فوکوس کند تصاویر را نمی توانید تشخیص دهید. شما کافی است پنل را در کنار دوربین مدار بسته خود قرار دهید و آن ها را به یکدیگر وصل کنید. تشخیص دوربین اصل از تقلبی کار بسیار دشواری می باشد ولی شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی این موضوع را به راحتی تشخیص دهید. دوربین هایی که قابلیت تشخیص شماره پلاک خودرو را دارند بسیار متنوع هستند و ما در این مطلب فقط تعدادی از این دوربین ها را برای شما معرفی می کنیم. در این مطلب برای شما تعدادی از دوربین های مدار بسته LTE را معرفی کرده و مشخصات و ویژگی های هر یک از دوربین ها را برای شما شرح می دهیم.

هایک ویژن دیگر برند چینی محبوب در جهان است. خرید دوربین های مدار بسته از برند های معتبر می تواند به شما کمک کند در هر لحظه تصاویر مناسبی داشته باشید ولی به نظر شما تصاویر دوربین همیشه از کیفیت مناسبی برخوردار هستند؟ در هنگام خرید مشخصات دوربین را بررسی کنید تا مطمئن شوید کابل در محدوده مناسبی قرار دارد. با خرید برند های معتبر می توانید مطمئن شوید انتخاب مناسبی داشته اید و دوربین شما عمر طولانی خواهد داشت. در هنگام خرید دستگاه های ضبط تصاویر باید دقت کنید که دستگاه با رزولیشن دوربین ها هم خوانی داشته باشد و همچنین باید به قابلیت های هر دستگاه و میزان هاردی که پشتیبانی می کنند دقت کنید. بهتر است قبل از خرید این دوربین ها مطلب زیر را مطالعه کنید. اگر قرار است تا دوربینهای مداربسته سیمی برای منزل خود نصب کنید؛ حتماً مسیر سسیم از روی دیوارها را از قبل ترسیم کنید.