مشاوره پس از انتشار در همه چیز به جز کسب بودجه موفق است

بنابراین، کارکنان و مربیان WIPAN به‌عنوان مخاطبین اجتماعی عمل می‌کنند که پیگیری، حمایت و پشتیبانی عملی و عاطفی روزانه مستمر را ارائه می‌کنند. آنها با افزایش سرمایه اجتماعی خود در پیشرفت و “افزایش رفاه زندانیان و زندانیان سابق” همکاری می کنند. آنها از ادغام مجدد جامعه با کمک به زنان برای مقابله، جستجوی حمایت مورد نیاز و تصمیم گیری مستقل حمایت می کنند.

WIPAN برنامه خلبانکه از مه 2010 تا نوامبر 2011 اجرا شد، نشان داد که حتی یک دوره کوتاه مربیگری تأثیر مثبتی بر شرکت کنندگان دارد. به طور قابل توجهی، تاکید آن بر حمایت اجتماعی به این معنا بود که از 20 زنی که بیش از دو ماه در این برنامه ماندند، تنها یک نفر به زندان بازگشت.

در دسامبر 2013، وزیر دادگستری فدرال مایکل کینان به 151 سازمان اجتماعی نامه نوشت تا اعلام کند که دولت ائتلافی جدید به پروژه هایی که سلف کارگری آن تحت صندوق ملی پیشگیری از جرم تصویب کرده بود، احترام نمی گذارد. را شبکه حمایت از زنان در زندان (WIPAN) از جمله سازمان هایی بود که به آنها نامه نگاری شد.

طرح خیابان های امن تر گسترش می یابد “پلیس شواهد و اطلاعاتی”. دوربین‌های مدار بسته بخشی از شبکه‌ای از فناوری‌های امنیتی می‌شوند که از تحلیل و کارهای اطلاعاتی برای جمع‌آوری داده‌ها و شواهد در مورد مجرمان استفاده می‌کنند.

عدم از سرگیری دوستی های ناسالم؛ و

 • تأمین مالی «دوربین‌های مداربسته» به طور مؤثر پیشنهاد WIPAN را برای ایجاد یک برنامه راهنمایی برای زنان جوان در زندان یا در حال آزادی از بین برد. این برنامه به حضور فزاینده زنان جوان در سیستم زندان نیوساوت ولز و جرم انگاری نامتناسب زنان جوان بومی پاسخ می داد.

  این مقاله بخشی از مجموعه فراتر از زندان است که پس از مجموعه اخیر State of Prisonment به بررسی راه های بهتر برای کاهش تکرار جرم می پردازد.


  مقابله با خطرات ناشی از مصرف مواد مخدر؛

 • تمرکز اصلی WIPAN بر کمک به زنان برای تغییر شرایط اجتماعی متنوع و پیچیده است که جرم انگاری آنها را شکل داده است. این امر اذعان می کند که این زنان اغلب در داخل و خارج از محیط های سازمانی نیز مورد جنایت قرار گرفته اند. هدف آن کمک به زنان در سیستم عدالت کیفری برای تعیین اشکال انحراف از اعمال ناسالم، محیط‌ها و روابط خشونت‌آمیز و در نهایت، حبس مجدد است.

  در سال 2015، WIPAN نمی‌داند که آیا به تامین مالی ادامه خواهد داد یا خیر. تأکید دولت کنونی بر تأمین مالی فناوری‌های امنیتی، موفقیت بالقوه WIPAN را در امر راهنمایی از بین می‌برد. و مهمتر از همه، بهترین شانس زنان برای خروج از جرم انگاری را از دست می دهد.


  سایر مقالات مجموعه فراتر از زندان را می توانید اینجا بخوانید.


 • منبع: https://theconversation.com/post-release-mentoring-succeeds-in-everything-but-winning-funding-40077

  یافتن خدماتی که نیازهای متنوع آنها را پشتیبانی می کند.

 • اتحاد مجدد با کودکان

 • WIPAN در سال 2007 ظهور کرد. این برنامه با موفقیت اولین برنامه مربیگری پاسخگوی جنسیتی خود را در سال 2009 اجرا کرد. این برنامه زنان در زندان و پس از آزادی را با مربیان استخدام شده از جامعه که به طور رسمی توسط TAFE و WIPAN آموزش دیده اند، جفت می کند. حفظ حمایت و راهنمایی غیر قضاوتی، عملی و عاطفی باعث ایجاد رابطه مربیگری می شود.

  برقراری مجدد یا قطع روابط خانوادگی و اجتماعی؛

 • یافتن شغل؛

 • کمیسیون بهره وری گزارش شده است در سال 2010 مجموع هزینه های عملیاتی هر زندانی 100740 دلار استرالیا در سال یا 276 دلار در روز است. برنامه آزمایشی که توسط WIPAN اجرا می شود با بودجه سالانه 100000 دلار عمل می کند. به 19 زن کمک کرد تا دوباره وارد زندان نشوند.

  این زنان احتمالاً برای ورود مجدد به جامعه با طیف وسیعی از مشکلات مواجه خواهند شد. این شامل:

  • مربیگری به ویژه بر زنانی که در حال انتقال به آزادی یا در حال آزادی هستند، متمرکز است. یکی مقایسه ای مطالعه تجربیات زنان در ویکتوریا و بریتانیا پس از انتشار، خود WIPAN را تایید می کند یافته ها در NSW که این یک لحظه مخاطره آمیز است. خطرات ناشی از فقدان حمایت ضروری و مرتبط است.

   در حالی که این زنان قبلاً به عنوان “تکرار کننده جرم” و “تکرار کننده متوالی” جرم شناخته شده بودند، برنامه راهنمایی WIPAN با موفقیت به آنها کمک کرد تا از جرم انگاری خارج شوند.

   کینان استدلال کرد که این پروژه ها به توافقنامه رسمی بودجه منعقد نشده اند. آنها با 50 میلیون دلار استرالیا جایگزین خواهند شد طرح برای خیابان های ایمن تر، که به این موارد اشاره کرد:

   یافتن مسکن امن و بدون خشونت؛

  • WIPAN فعالانه روشی را که سازمان های ایالتی و مجری قانون برخی از زنان را به عنوان جنایتکاران خطرناک می بینند، رد می کند. این متخصص در پرداختن به مکانیسم‌های تاریخی و فعلی است که باعث ایجاد این موضوع می‌شود “بیش از حد حبس” به ویژه زنان بومی و آنهایی که از نظر فرهنگی از طریق ترکیبی از نژاد، قومیت، جنسیت و جنسیت، طبقه و وضعیت تحصیلی، ناتوانی، سلامت روانی و جسمی آسیب پذیر هستند.

   این یافته‌ها نشان می‌دهد که زنانی که از زندان بیرون می‌آیند به اشکالی از کمک نیاز دارند که صرفاً به فناوری‌های نظارتی برای پیشگیری یا از بین بردن تکرار جرم مرتبط نیست، بلکه بیشتر بر سلامت و رفاه زنان متمرکز است.

   … جرم و جنایت و رفتار ضد اجتماعی با اقداماتی مانند دوربین های مدار بسته و روشنایی بهتر.

   این تمرکز در استراتژی‌های پلیس مدیریت ریسک قرار می‌گیرد که به عنوان پیشگیری از جرایم و تکرار جرم با تأکید بر افرادی که به عنوان مجرمان پرخطر شناسایی می‌شوند، قرار می‌گیرد. با انجام این کار، در مقابل کار مربیگری WIPAN قرار می گیرد.