لیست قیمت حفاظ آکاردئونی قیمت نرده درب ورودی آکاردئونی حفاظ ضد سرقت درب ورودی 09127716460-فورژ مدرن

محافظ های درب اکاردئونی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب هایی است که درب اکارئون می‌توانید داشته باشید. حتی می‌توانید در نبود موقتی درب ورودی اصلی، از این محافظ‌ها استفاده کرده و امنیت ساختمان خود را برآورده سازید. حفاظ درب اکاردئونی در طرح و جنس‌های مختلف با قیمت‌های متنوع تولید می شوند که می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از میان انها انتخاب کنید.

 • حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ درب کشویی گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی ساختمان ها و واحدهای آپارتمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود.
 • تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد.
 • حفاظ در آکاردئونی محصولی است که در داخل منزل نصب می گردد و میتواند امنیت منزل مسکونی شما را تضمین نماید.
 • یکی از روش های نفوذ به درب آکاردئونی و اقدام به سرقت، خارج کردن تسمه ها از ریل توسط سارقان است.

رنگ آمیزی درب اکاردونی توسط دستگاه های اتوماتیک و درجه یک انجام شده و موجب ارتقای کیفیت محصول می شود. قدرت پوشانندگی کامل رنگ ها، کیفیت رنگ های استفاده شده و تکنولوژی به کار رفته در شیوه رنگ آمیزی حفاظ اکاردیونی باعث افزایش کیفیت محصولات ایمن سازه شده است. رعایت استاندارد در ساخت و رنگ آمیزی درب های آکاردئونی موجب شده تا سازه هرگز دچار زنگ زدگی و خوردگی فلزی نشود. استفاده از حفاظ آهنی درب آکاردئونی برای آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد.

اگر در ساخت درب مورد نظر شما فناوری برش لیزری بکار رود، استحکام و مقاومت آن افزایش میباید که همین امر باعث افزایش یافتن امنیت و بالارفتن حریم خصوصی ساختمان شما نیز می­گردد. همانطور که در بالا اشاره شد دلایل گوناگونی برای انتخاب این دسته در ها وجود دارد. اما هزینه کم درب­های فلزی نیز مزیت دیگریست که این درب­ ها را پرطرفدار نموده. نرده های راه پله هم می توانند با هزینه پایین برای حفظ امنیت ساکنین ساختمان مورد استفاده قرار گیرند.

چنانکه این دربها در حالت استاندارد خود در کوره ها، رنگ آمیزی شده باشند. از مقاومت بسیار بالایی دربرابر اشعه آفتاب و باران برخوردار هستند. درب های عریض ورودی حیاط باید از ارتفاع بیشتری نصبت به درب ورودی ساختمان یا نفر رو بر خوردار باشد. در طراحی درب های فلزی ورودی حیاط و ورودی ساختمان تفاوت هایی بر اساس کاربری آنها وجود دارد. تاثیرات این محصول در طرح های متنوعی تولید می شود و شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود مورد مناسب را انتخاب کنید. همچنین تمامی مواد اولیه به کار رفته در این محصول درجه یک می باشد.

درب فلزی حیاط درب ساده حیاط درب حیاط دو لنگه ساده درب ورودی ساختمان-فورژ مدرن

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی قیمت نرده درب ورودی آکاردئونی حفاظ ضد سرقت درب ورودی 09127716460-فورژ مدرن

در ساختمان‌های تجاری نیز، این درب‌ها می‌توانند برای کافه‌تریا، اتاق‌های جلسه، مناطق پذیرایی مورداستفاده قرار گیرند. اگر به دنبال مرکز خرید درب آکاردئونی در یزد هستید، به گروه صنعتی کاوه اعتماد کنید. دربهای آکاردئونی کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمانها نصب می شوند.

عدم نیاز به دزدگیر و دوربین

درب فرفورژه امنیتی ورودی منحصر به فرد و در عین حال دلپذیری را به خانه شما ارائه می دهد. امکان تولید درب فلزی به صورت ترکیبی با متریال های دیگر مانند شیشه زیبایی درب ها را افزایش می دهد. طراحی و ساخت درب های فلزی با ظرافت بالا از لحاظ برش و جوش بدون هیچ گونه مشکل و ایرادی صورت می گیرد. برای سرهم کردن درب های فلزی نیاز است که قطعات بریده شده با کمک دستگاه های جوش به یکدیگر اتصال پیدا کنند، به کار بردن دستگاه جوش CO2 می ‌تواند جوش هایی با کیفیت منظم و بدون بریدگی به وجود بیاورد. بله، چکش خواری و استحکام آن باعث می شود تا آهن فرفورژه مطابق با نیازهای خاص شما سفارشی شود. درب‌ های فرفورژه به عرض، ارتفاع و شکل دلخواه شما ساخته می شوند، از جمله گزینه‌های درب مربعی، بالای گرد کامل و غیره.

بررسی مدل های مختلف درب فلزی ساختمان مسکونی و ویلایی

به طور معمول درب های پیش ساخته دارای عرضی معادل 1 تا 2 متر و ارتفاع آن ها برابر با 2 متر است. این درب ها با قابلیت های بی نظیر خود می توانند سطح ایمنی ساختمان شما را افزایش داده و از این نظر شرایط مناسبی را برای شما رقم بزنند تا دیگر نگرانی بابت ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان خود نداشته باشید. شاید از خود بپرسید که چرا شکل ظاهری یک درب پارکینگ باید مهم باشد؟ زیرا درها حریم خصوصی شما هستند. در طراحی درهای آهنی نیز از انواع اشکال مختلف استفاده می‌شود. نمی‌توان انتظار داشت برای یک محیط مسکونی و پارکینگ آن از درب‌هایی که مشبک هستند و یا به طریقی داخل محیط را مشخص می‌کنند، استفاده کرد. همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، این روزها استفاده از درب‌های آهنی به یک ترند تبدیل شده است.

درب فرفورژه حیاطی کد 99015 R

رنگ کردن درب اکاردیونی به زیبایی این گونه از درب‌ها می‌افزاید اما طریقه رنگ کردن حفاظ‌ها متفاوت است و هر کدام در کنار مزیت‌ها ممکن است معایبی داشته باشند که باید به آن نیز توجه داشت. مهم‌ترین مزیت این درها این است که متحرک هستند و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد. این درب‌ها معمولاً از قفل های کتابی استفاده می‌کنند که زدن و بازکردن آنها هم کار دشواری نیست. این سهولت استفاده باعث می‌شود تا این درب‌ها حتی توسط نوجوانان هم قابل استفاده و بازوبسته کردن باشند. هر چه در جمع‌وجورتر بوده و طول و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.

درب های ورودی را در تعداد لنگه ‌های مختلف طراحی می ‌کنند که هر چقدر تعداد لنگه ها بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای تولید و نصب این درب ها صرف می گردد. درب های فلزی رنگ استیل یا استفاده شده از متریال استیل از استحکام و دوام بالا و ظاهر شیک و برخوردار هستند که این درب ها را با ورق های استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می کنند، تا در برابر نفوذ رطوبت نیز مقاوم باشند. نکته مهمی که در خصوص درب های فلزی ساختمان وجود دارد، این است که امکان تنوع در سبک طراحی این درب ها بسیار زیاد است و در حال حاضر شکل های مختلفی از این درب ها را مشاهده می کنید. در حال حاضر درب های ورودی را از لحاظ طرح به صورت درب های مدرن، درب های کلاسیک و حتی درب های سلطنتی و طرح های هخامنشی طراحی و تولید می ‌کنند که اغلب این درب ها قابلیت ورود و خروج اتومبیل را دارد.

درب فلزی CNC کد BL 2076

به این معنا که هر چه دیوار کوچک‌ تر و باریک‌ تری دارد، مجبورید درب‌ هایی کوچک‌ تر با وزن کمتر استفاده کنید. از مرسوم ترین و مرغوب ترین روش های جوش کاری جوش های CO2 و جوش های الکترود می توان نام برد. علاوه بر آن میزان گل جوش های ایجاد شده توسط این روش جوش کاری فراوان است. ویژگی مهم این مرکز ساخت، ارائه قیمت های مقرون به صرفه است چرا که تمامی متریال ها را به صورت عمده تهیه کرده و بدون حضور واسطه، خدمات خود را ارائه می دهد. قاب که در واقع همان چهار چوب اصلی درب است، بخش مهمی محسوب شده که تراز بودن و داشتن چهار چوب قوی در حفظ ایمنی و مقاومت درب مؤثر است. اگرچه داشتن یک درب ایمن خوب نقطه شروع خوبی است اما شما می‌توانید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از تهدیدات انجام دهید.

البته عوامل بسیار زیادی وجود دارند که در تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی نقش داشته و تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. برای درک بهتر ظاهر درب اکاردئونی، بهتر است عکس این مدل دربها را مشاهده کنید. جنس فلزی (آهنی) این درها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد. از دیگر مزیت های درب های آکاردئونی آنلاین حفاظ می توان به دستگیره کونیک شده بدون اضافه شدن قیمت درب اضافه شده است. هر زمان هم که خواستید میتوانید به سادگی آن را بسته و قفل نمایید.

حفاظ آکاردئونی 5 گل 2 جداره

درب ورودی فرفورژه باید سبک و سنگین نباشد تا هنگام باز و بسته شدن مشکلی ایجاد نشود. در هنگام خرید درب فلزی ورودی ساختمان مسکونی و ویلایی در اصفهان ممکن است با تفاوت قیمت روبه‌رو شوید که شما را دچار سردرگمی می ‌کند. اما خوب است بدانید که این تفاوت قیمت ها به دلیل تفاوت در بخش هایی از درب بوده که در هزینه های نهایی تأثیر می گذارد. یکی از پرکاربردترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان، درب تک لنگه است که به آن درب نفررو هم گفته می‌شود.

 • نقش غیر قابل انکار یک درب حیاطی زیبا در نما و زیبائی بر هیچ کس پوشیده نیست .
 • درب های آهنی که مخصوص ورودی ساختمان ها برای افراد پیاده یا حتی ورودی پارکینگ خودرو ها هستند از انواع مختلفی برخوردار می باشند.
 • ورق های استفاده شده در این مدل درب ها نیز از نوع فولادی درجه یک می باشد.
 • اکثر افراد از یک رنگ و طرح برای درب و پنجره های ساختمان استفاده می کنند که انتخابی کم خطر و مناسب است.
 • بسته به شمالی یا جنوبی بودن ساختمان، درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد؛ اما به‌طور کل از یک نوع هستند.

تمام این موارد باید رعایت شود ولی نکته ای که نباید در اینجا از چشم دور باشد نوع اتصال قطعات درب به یکدیگر است. تمام قطعات می بایست توسط جوش Co2 به یکدیگر متصل شده باشند و از طرفی در نمای درب نباید نقاط اتصال به راحتی دیده شود. موارد زیر دیگری نیز هست که شرح آنها در اینجا شاید خارج از حوصله باشد.

این بسیار چکش خوار است، به این معنی که می توان آن را به طرق مختلف شکل داد و قالب بندی کرد. با این حال، روند ساخت آن به سطح بالایی از تخصص نیاز دارد و کاری نیست که یک تازه‌کار بتواند به تنهایی انجام دهد. در رنگ آمیزی درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته بعد از جوشکاری، از کوره های مخصوص استفاده می شود. با توجه به اینکه نقش اصلی درب تامین امنیت می باشد، انتخاب درب با امنیت بالا ملاک اصلی و اول خرید درب می باشد. خرید دربی که از لحاظ امنیتی ضعف داشته باشد به هیچ عنوان پیشنهاد نمیگردد. در صورتی که نمای ساختمان انجام شده است از درب بدون شاخک می بایست استفاده کرد و در صورتی که هنوز نما انجا نشده است از درب فلزی با شاخک نصب می بایست استفاده کرد.

 • در حال حاضر انواع مختلفی از درب آهنی مدرن در بازار وجود دارد که در رنگ ها، مدل ها و ابعاد گوناگون قابل تهیه هستند.
 • درب فلزی به دلیل استحکام و مقاومت در برابر سرما، گرما و رطوبت یکی از بهترین انتخاب ها برای درب ورودی خانه ویلایی است، برای درب حیاط نیز می توانید از درب های کشویی و دوبل استفاده کنید.
 • تیم متخصصان می‌ تواند شیشه (در انواع سبک ‌ها و پیکربندی ‌ها)، صفحه‌ های ضربه‌ ای و صفحه‌ های محافظ پنجره از جنس استنلس استیل را نصب کند و همچنین محصول را با سبک دلخواه شما در چرخش درب پیکربندی کند.
 • راه پله داخلی (پله مارپیچ) که از طبقه اول به طبقه دوم متصل می شود از طراحی زیبا و دست ساز استفاده می کند.
 • ابعاد درب و همچنین وزن درب از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت نهایی است، چرا که هر چقدر وزن درب بیشتر باشد از فلز بیشتری برای تولید آن استفاده شده است.
 • نحوه اجرای درب فلزی در مجموعه حفاظ لند بدین صورت است که پس از تکمیل سفارش شما و ارسال درب فلزی کارشناسان فنی ما در محل نصب حاضر می شوند و چس از آماده سازی زیر ساز درب فلز یو آماده سازی چهارچوب درب فلزی را آماده نصب می کنند.

مشتریان گرامی می توانند در صورت نیاز ، درخواست و نوع درب مد نظر خود را به صورت تلفنی و یا واتساپ ارسال نمایند تا در سریع ترین زمان ، پیش فاکتور مورد نظرشان برایشان ارسال شود . با چنین شرایطی مشتریان می توانند با خیال راحت با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفته،پس از دریافت اطلاعات کافی اقدام به ثبت سفارش خرید درب فلزی مناسب برای فضای خود نمایند. قیمت های ارائه شده برای انواع درب های فلزی ساختمان مهم است؛ چرا که باید با در نظر گرفتن هزینه های نهایی این درب ها تهیه شود. درب های ایمنی فرفورژه نه تنها یک گزینه عالی برای خانه ها هستند، بلکه می توانند گزینه ای عالی برای املاک تجاری و ساختمان های عمومی نیز باشند. آن ها یک ورودی ظریف و پیچیده ایجاد می کنند و طرح های آراسته آن ها را می توان سفارشی کرد تا با زیبایی ساختمان تجاری مطابقت داشته باشد و برند شما را تکمیل کند.

در این زمینه میتوانید از متخصصان و مشاوران شرکت ما نیز اطلاعات لازم را بدست آورید. در صورت تمایل می توانید با تماس با ما ، انواع مدل های درب حیاط جدید را مشاهده کنید و در صورت نیاز برای انتخاب بهترین درب حیاط مشاوره بگیرید . در این قسمت عکس چند مدل درب حیاط آهنی جدید را مشاهده کنید .

خرید بهترین درب فلزی با بالاترین کیفیت ساخت و اجرا بدون شک یک دغدغه همه افرادی است که یا به کار ساخت و ساز مشغول هستند و یا بعد از ساخت خانه شخصی میخواهند داشته باشند. دربهای فلزی ورودی خانه یا پارکینگ و یا مجتمع مسکونی و انبار یا کارخانه و… متفاوت از هم طراحی میشود. از جمله فعالیت های صنایع فلزی توفیقی تولید و ساخت انواع درب حیاط . تولید درب و ورق های لیزری .اجرای پله گرد و دوبلکس و سایر مصنوعات فلزی می باشد که تمامی این فعالیت ها توسط تیمی متشکل از افرادی با تجربه ۲۵ ساله صورت می گیرد. درب های پارکینگی فلزی از مقاوم ترین انواع درب محسوب می شوند.

ویژگی های درب آهنی و عوامل مؤثر در قیمت این درب های فلزی

سلام کلا سه رنگ اصلی داریم که بقیه رنگها از ترکیب کم و زیاد اینها بدست میاد .” ابی،زرد و قرمز که ابی و زرد رنگ ثانویه سبز میشه .ابی با قرمز رنگ ثانویه بنفش میشه ،و رنگ زرد و قرمز باهم ترکیب کنیم رنگ ثانویه نارنجی بدست میاد. بقیه رنگها هم از ترکیب اینها میشه درست کرد .فقط رنگ خنثی سفید برای روشن و مشکی برای تیره تر شدن رنگها میتونید استفاده کنید . مرحله سوم که مرحله آخر کار است، مرحله استفاده از رنگ اصلی می‌باشد. اگر روی درب شما رنگ قدیمی باقی مانده است، بهتر است آن را به طور کامل از روی درب پاک کنید. بسته به نوع درب و میزان رنگی که روی آن است، از سمباده زبر یا نرم استفاده می‌شود. نصب مناسب این اطمینان را ایجاد می کند که عایق فوم متراکم از سرما و گرما که برای بهینه‌سازی گرمایش داخلی مهم است جلوگیری می کند.

زیرا درها حریم خصوصی شما هستند.

این حفاظ ها ضریب امنیت بالایی دارند و برای محافظت از منازلی که در خارج از شهر هستند، مناسب می باشند. برای تخمین هزینه ها لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه شود. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط کارشناس ایمن سازه اندازه گیری می شود. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می شود. کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست.

مدل های رایج نرده حفاظ آکاردئونی

قیمت طرح در حیاط تک لنگه و درب دو لنگه فلزی بر اساس وزن آن است وخرید درب فلزی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان امکان پذیر است. انواع مدل های درب فلزی مانند مدل درب فلزی ورودی ساختمان ، جدیدترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان ، مدل درب آهنی در پایین صفحه قابل مشاهده می باشد . در این صفحه در مورد خرید و قیمت درب فلزی نکاتی را مطرح می کنیم.

تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد . تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد. نرده حفاظ آکاردئونی برای درب آپارتمان ها و اداره ها کاربرد دار و با بهره گیری از درب آکاردئونی امنیت خانه خود را تامین کنید. درب آکاردئونی به دلیل کشویی بودن فضای کمی می گیرد و همچنین در مدل های مختلفی تولید می شود که همین امر سبب می شود تا زیبایی خاصی به همراه داشته باشد.

موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید. قبل از خرید درب آکاردئونی باید به یک سری نکات عوامل موثر در قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی اشاره نمود. از فاکتور هایی که باعث تغییر در قیمت این نرده می باشند می توان به جنس، طرح، رنگ، متراژ و … اشاره نمود. قیمت درب آکاردئونی دیجی کالا می تواند فاکتور مناسبی برای مقایسه حفاظ اکاردئونی دیجیکالا با آنلاین حفاظ است.

درب لابی آهنی، سفارش و قیمت انواع درب لابی آهنی درب رُزا-فورژ مدرن

مکان نصب درب پارکینگ محل مورد نظر شمالی است یا جنوبی؟ پیلوت است یا یک پارکینگ طبقاتی؟ بزرگی فضای درب ورودی چقدر است؟ هر کدام از این پارکینگ ها درب خاص خود را لازم دارند. درب پارکینگ از نظر طراحی ساخت و کاربری به چند دسته تقسیم میشود البته باید قبل از این که به این تقسیم بندی ها بپردازیم باید بدانید که درب آهنی پارکینگ را برای چه مکانی میخواهید استفاده کنید . شاید در ابتدا این مورد بسیار ساده به نظر برسد ولی باید در نظر داشته باشید که درب پارکینگی فلزی ساختمان تناسبی با درب پارکینگ ویلائی ندارد ولی به طور قطع از یک درب ویلائی میتوان به عنوان یک درب ساختمان استفاده کرد. ما در این مقاله شما را با انواع درب پارکینگ از نظر طراحی ، کاربری ، مواد مصرفی و محل های مورد استفاده آشنا خواهیم کرد . درب فرفورژه و درب فلزی حیاط ایمن صنعت با توجه به تمامی مزیت های ذکر شده مناسب ترین لیست قیمت را نسبت به سایر انواع درب دارد.

طرز تهیه بتونه برای درب فلزی

انتخاب تولید کننده مورد تایید و با تجربه میتواند دست شما را برای انتخاب درب حیاط زیبا و شیک باز کرده تا بتوانید با خیال راحت سفارش درب حیاط خود را بدهید. برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و دلخواه، بهتر است قبل از خرید درب مواردی که در ادامه این صفحه ذکر شده است را مطالعه نمایید. انواع درب فلزی تک لنگه در صنایع فلزی حفاظ لند طراحی و تولید می شود شما می توانید پس از استعلام قیمت انواع درب فلزی حیاط تک لنگه مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری کنید.