قطعات بدنه و شاسی لیفتراک محصولات | توکو لیفتراک

زنگ زدن شاسی خودرو نیز می‌تواند از نشانه‌های خرابی شاسی خودرو باشد که این مسئله مشکلات شاسی را به همراه دارد. به همین دلیل قبل از خرابی قطعات دیگر و ایجاد مشکلات دیگر باید با یک متخصص برای حل آن راه حلی پیدا کنید. شاسی پراید تا پیشرفته ترین خودروهای سواری در این دسته قرار می‌گیرند. شاسی مونوکوک یک نوع شاسی غیر مستقل است که از وزن کم، استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر ارتعاشات برخوردارست.

این قطعه علاوه‌بر رادیاتور، به خنک ماندن قطعات موتور خودرو و عبور جریان هوا در آن هم کمک می‌کند. البته نمی‌توان از نمایی که جلوپنجره به خودرو می‌دهد هم به‌سادگی عبور کرد. رینگ خودور بر روی تایر قرار می گیرد و تاثیر زیادی در عملکرد آن دارد.

فلاپ آینه بغل راهنما دار پراید طرح خفاشی M سفید

کیت بدنه مجموعه ای از اجزای بدنه اصلاح شده یا اجزای اضافی است که در خودروی تولیدی نصب می شود. معمولاً از سپرهای جلو و عقب، رکاب های جانبی، اسپویلرها، کاپوت ها (اسکوپ کاپوت)، و گاهی محافظ های جانبی جلو و عقب و اسکوپ های سقفی تشکیل شده است. در واقع شاسی لوله‌ای نخستین مدلی بود که هم به صورت طولی و هم عرضی ساخته می‌شد و تمام قسمت‌های اتاقک خودرو را در بر می‌گرفت.

  • لیفتراک‌ها برای تکمیل پروژه‌ها و عملیات مهم در یک تجارت بسیار مهم هستند.
  • شاسی یا فریم در واقع چهارچوب انواع خودرو بوده و گلگیر خودرو و تمامی اجزای آن را در بر می گیرد.
  • رینگ خودور بر روی تایر قرار می گیرد و تاثیر زیادی در عملکرد آن دارد.
  • ضخامت ورق‌ها اصولاً دو تا سه میلی متری است و به نوعی جوشکاری می‌شوند که از مقاومت خوبی برخوردار شوند.
  • اکثر خودروها دارای یک توری در جلوی خودرو هستند تا از رادیاتور و موتور محافظت کند.

برای جلوگیری از تبخیر در خطوط باید نقطه جوش بالایی داشته باشد. در صورت ضربه وارد کردن به شاسی خودرو و شنیدن صدایی مانند صدای جیر جیر به این معناست که لایی‌های آن خراب و نیاز به تعویض دارد. شاسى معمولا در قسمت عقب کمى بالاتر آمده و دليل آن ايجاد فضاى بيشتر براى ديفرانسيل و فنرهاست. قسمت جلو کمى باريک‌تر ساخته مى شود كه در فرمان پذيرى بيشتر موثر است. در حال حاضر، از این نوع شاسی بیشتر در خودروهای سنگین نظیر کامیون و اتوبوس استفاده می‌شود. شاسی نردبانی وزنی زیاد، حجمی بالا و توانایی کمی در جذب لرزش‌ها دارد.

آرم جلو پنجره

قطعات بدنه و شاسی لیفتراک محصولات | توکو لیفتراک همچنین کابین لیفتراک یا اتاقک فرمان که شامل صفحه کنترل، صندلی لیفتراک، اتاقک لیفتراک، سقف لیفتراک و… لیفتراک‌ها برای تکمیل پروژه‌ها و عملیات مهم در یک تجارت بسیار مهم هستند. کاپوت که در برخی کشورهای دیگر به عنوان کاپوت نیز شناخته می شود، پوششی است که روی موتور یک وسیله نقلیه موتور جلو قرار می گیرد. هدف این است که امکان دسترسی به موتور برای تعمیر و نگهداری فراهم شود. معمولاً از یک ضامن مخفی برای نگه داشتن کاپوت در جای خود استفاده می شود. مورد بعدی که در همان ابتدای بازدید خودرو به چشم خواهدآمد وضعیت هماهنگی و یا ناهماهنگی درز‌های قسمت‌های مختلف است.

خرید و قیمت بهترین قطعات بدنه لیفتراک