قانون فیگن موری و مارتین، IFSEC و سلامت روان در امنیت

شما همچنین می توانید از سارا میک، مدیر عامل خیریه سلامت روان، Mates in Mind بشنوید. این موسسه خیریه در ارائه حمایت و مشاوره سلامت روان برای کسانی که در بخش ساخت و ساز و صنایع مجاور هستند، به همراه متخصصان امنیتی و آتش نشانی تخصص دارد. سارا توضیح می دهد که چگونه ارتباطات در محل کار می تواند بر وضعیت روحی همکار یا کارمند تأثیر مثبت بگذارد.

ابتدا، از فیگن موری همه چیز را در مورد فشارهایش برای تصویب قوانین امنیتی جدید در بریتانیا پس از مرگ غم انگیز پسرش، مارتین هت، در حمله منچستر آرنا در سال 2017 بشنوید. نحوه کار او با صنعت امنیتی در طول این فرآیند، و نظرات خود را در مورد تحقیقات عمومی در مورد بمب گذاری و آنچه که آن را فاش کرد، ارائه می دهد.

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Global Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!
قانون فیگن موری و مارتین، IFSEC و سلامت روان در امنیت
قسمت 12 پادکست Security in Focus نه یک، نه دو، بلکه سه مهمان دارد! اول از همه بشنوید […]

قسمت 12 پادکست Security in Focus نه یک، نه دو، بلکه سه مهمان دارد!

و، در وسط، همه چیز را در مورد آنچه در IFSEC 2023 امسال که بین 16 تا 18 می در ExCeL لندن برگزار می‌شود، از زبان مدیر رویداد، جری دانفی، خواهید شنید!

پیوند به نقاط گفتگو:

برای محتوای بیشتر از IFSEC Global، مطمئن شوید که وب سایت ما را بررسی کنید: www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید و آخرین اخبار را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/figen-murray-martyns-law-ifsec-and-mental-health-in-security