فروش ویدئو وال و نکاتی که باید برای خرید ویدئو وال و تجهیزات آن بدانید | asilight

فروش ویدئو وال و نکاتی که باید برای خرید ویدئو وال و تجهیزات آن بدانید | asilight

ویدئو وال‌ها برای تأثیر عمیق و جلب نظر با ایجاد تصاویر بزرگ در لابی‌ها، ایستگاه‌های قطار، مراکز خرید یا دیگر مکان‌های عمومی، در ساین‌ایج‌های دیجیتال نیز استفاده می‌شوند. ویدئو وال‌ها به‌وسیله شرکت‌های بزرگ با مقاصد اقتصادی و برای کاهش قابل‌ توجه مخارج، پیاده‌سازی می‌شوند. انتخاب ویدئو وال بسته به این که میخواهید از آن چه استفاده ای بکنید، می تواند بسیار ساده و یا خیلی پیچیده باشد. در ادامه برای شما بازگو میکنیم که ویدئو وال چیست ، تجهیزات مورد نیاز برای خرید ویدئو وال چیست و نکاتی در مورد طراحی محتوای مناسب برای نمایش در آن خواهیم گفت. دومین بخش از اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال بخش نرم افزاری آن است که باید نرم افزاری با رابط کاربری ساده و آسان داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خودش را کنترل و از طریق ویدیو وال نمایش دهد.

این نوع نمایشگرها بر خلاف پنل های مورد استفاده در نمایشگر های خانگی، دارای قاب یا بزل ویدئو وال بسیار باریکی هستند. این موضوع شاید برای تلویزیون‌های ارزان‌قیمت یا گوشی‌های تلفن همراه هزینه‌ای نباشه. البته با این قیمت‌هایی که ما می‌بینیم برای همون تلفن و تلویزیون هم هزینه‌ی زیادیه! اما این موضوع در ویدیو وال‌ها خیلی اهمیت داره، چراکه شما هزینه‌ی زیادی رو برای خرید ویدیو وال متحمل شدین و تکرار این قضیه کار پرهزینه‌ایه.

  • من اطلاعاتی در مورد ویدئو وال ندارم چطور میتونم اطلاعات پیدا کنم ؟و…
  • ویدیو وال‌ها نسل جدید مانیتورهای صنعتی هستن و نسبت به مانیتورهای صنعتی نسل قبل قابلیت‌های بیشتر و بهتری دارن.
  • مانیتورهای صنعتی قاب بسیار پهنی دارند و در هر مدل سایز این قاب متفاوت است.
  • آنچه که واضح است نیاز روزافزون شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به انجام تبلیغات است.

به طور سنتی ، از ویدئو وال ، به ویژه ویدیو وال های LED ، در خرده فروشی برای تبلیغات و در رویدادها استفاده می شود. امروزه ویدئو وال ها برای مشاغل کوچک و متوسط ارزان تر و مقرون به صرفه ترند. فرکانس پخش تصویر ویدیو وال یا رفرش ریت از آیتم های بسیار مهمی است که میتواند نقش قابل توجهی در قیمت ویدیو وال داشته باشد. هرچه رفرش ریت تصویر بالاتر باشد به زبان ساده تصویر نرم تری و با دقت پخش بالاتری خواهیم داشت .

ماتریکس سوئیچ 4 در 4 HDMI با قابلیت 3D و رزولوشن 4K با ریموت کنترل فرانت FN-V244

بله .قابلیت پخش تصاویر ضبط شده با فرمتهای Avi,Mp4,Dvix,Vcd/Dvd,Mov,Dat و Mkv برای ویدئو وال وجوددارد. علاوه بر موارد فوق، امکان استفاده از ویدئووال به عنوان نمایشگر دوم در سیستم‌های کامپیوتری با اضافه کردن تجهیزات به کامپیوتر وجود دارد. به خصوص بعد از اینکه تاثیر دیداری یک ویدئو وال یکپارچه را می‌بینند. در نهایت، قبل از تصمیم گیری برای خرید نمایشگر ویدئو وال، باید به مزایا و معایب آن توجه کرد و با نیازهای خود مقایسه کرد تا از خریدی بهتری بهره ببرید. کنترلر ها مدل های مختلفی دارند که با توجه به نوع ماژول و رزولیشن کار انتخاب می شوند.

نمایشگر لمسی 43 اینچ دانش آوران

اینجاست که می توانید محتوای نمایش داده شده و سخت افزار مورد استفاده را مدیریت کنید. این نرم افزار نقش کنترل کننده ویدئو وال را دارد ، به کاربران امکان تغییر محتوا ، تنظیم طرح بندی محتوا و به روزرسانی برنامه های محتوا را می دهد. این مجموعه مجموعه ای غنی از ویژگی های کنترل از جمله دسترسی و گزارش دهی چند کاربر را فراهم می کند. ویدئو وال به معنای لفظی، یعنی دیوارهای ویدیویی و این لفظ به این خاطر قرار داده شده است که نمایشگر های ال ای دی اغلب کنار دیوار یا روی دیوار نصب می شوند و تصاویر و ویدیو ها را پخش می کنند. ویدئو وال‌ها یا همان نمایشگرهای صنعتی LG از ویژگی‌های خاص و مهمی برخوردار بوده که همین موضوع باعث می‌شود تا در صنایع مختلف از آن‌ها استفاده شود.