طراحی سایت ارزان املاک طراحی وب سایت املاک سایت مشاور املاک سایت املاک | jetagahi

ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایتویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم. امروزه بخش زیادی از مردم وقتی می‌خواهند قیمت اجاره‌ی یک آپارتمان یا یک خانه را در محل خاصی از شهر بدانند، آن را در گوگل جستجو می‌کنند. گوگل بهترین محل برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز تمام کاربران است؛ به همین علت، بخش زیادی از مشاوران املاک یا شرکت‌ها تصمیم گرفته‌اند، سایت‌هایی را طراحی کنند که این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهند. نمونه سایت بنگاه مسکن و املاک این سایت با استفاده از کلیپ های متنوع از نقاط دیدنی سانفرانسیسکو و قرار دان تصاویر در کنار هم، همانند صفحات مجله، نظر مشتریان را به خود جلب کرده است.

اعتبار ، نشان قدرت وب سایت املاکی

در این بین، شما نیاز ندارید برای همکاری با پرتال، هزینه‌ای را برای پشتیبانی سایت بپردازید. نه فقط مشاوران املاک اینترنتی، بلکه اغلب کسب و کارهایی که از طریق اینترنت راه‌اندازی و مدیریت می‌شوند، به صاحبان‌شان آزادی زمانی کامل می‌دهند. در طراحی سایت املاک می‌توانید انواع مختلفی از املاک و مسکن را با قابلیت گروه بندی‌های مستقل به کسانی که دنبال ملک هستند معرفی کنید. طراحی سایت برای املاک با توجه به شرایط و آنلاین شدن همه کسب و کارها مهم و کاری ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت املاک با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت ارزان املاک طراحی وب سایت املاک سایت مشاور املاک سایت املاک | jetagahi

یکی از ویژگی‌هایی که برای طراحی سایت مسکن ضروری است، دسته بندی املاک در بخش‌های مشخص و واضح است. به عنوان مثال املاکی که برای فروش هستند باید در دسته‌ای مجزا قرار گیرند. همچنین برای املاکی که اجاره یا رهن داده می‌شوند، باید دسته‌ای جداگانه در نظر گرفت. و سایر موارد که با توجه به نیاز مدیر وب سایت در زمان طراحی سایت املاک قابل اجرا است.

سایت های مشابه در زمینه املاک

و برای رقابت در بازار مسکن و بین بنگاه دارهای موفق، می بایست با روش های جدید پیش رفت. 2- بله تقریبا متفاوت هستند و بخاطر تفاوت در فرمت ها قابلیت انتقال یا نیست یا بسیار سخت است و نیاز به کد نویسی دارید. اگر در ابتدای راه هستید و به تازگی کار با وردپرس را شروع کرده اید مقاله وردپرس چیست؟ را از دست ندهید.

ویژگی های لازم برای راه اندازی سایت مشاور املاک

همچنین براساس قیمت ، متراژ ، تعداد اتاق و سایرپارامتر ها هم می توان املاک مورد نظر را جستجو کرد . علاوه بر آژانس ها ، همین بخش برای مدیران هم می تواند وجود داشتته باشد . تصور کنید کاربری در سایت شما در حال ارسال آگهی های زیادی است و از شما تقاضا می کند تا نقش او را از یک کاربر عادی به یک شخص مدیر تغییر دهید تا املاک او با نام و مشخصات مدیر خاصی در سایت نمایش داده شود . در این صورت امکانی را برنامه نویسی کردیم تا مدیر اصلی سایت بتواند نقش های کاربران را مدیریت کند که این تغییر نقش ها می توانند در ازای دریافت هزینه نیز باشد . همچنین هنگام مشاهده هر آگهی در داخل سایت ، می توان در بخشی که در نظر داریم ، مشخصات ارسال کننده آگهی را نمایش دهیم که اگر این آگهی توسط مدیر یا آژانس خاصی ارسال شده باشد ، اطلاعات این شخص یا آژانس نمایش داده خواهد شد . زمانی که کاربر آگهی خود را در داخل سایت ثبت نمود ، قادر باشد تا با انتخاب محل دقیق خود روی نقشه ، لوکیشن خود را نیز به درستی ثبت کند .

  • پس از ثبت نام دامنه و عضویت در میزبانی، می توانید طراحی سایت املاک را شروع کنید.
  • همچنین، در این صفحه باید اطلاعات کاملی از املاک گذاشته شود تا کاربر بتواند در مورد پیشینه املاکی اطلاعات کسب کند.
  • شما می توانید برای مشاوره و همینطور اطلاع از بسته های پیشنهادی و قیمت طراحی سایت املاک ، با تیم مشاوران ویستا تماس برقرار کنید.