صرافی کوینکس ، آموزش و مقایسه 🏛️ -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس یکی از صرافیهایی است که بازار ارزهای دیجیتال را کنترل میکند. با استفاده از توکن های CET برای پرداخت هزینه های معاملات در بازار اسپات، می توانید کارمزد معاملات را تا 30 درصد کاهش دهید. کارمزد های سازنده و خریدار در این صرافی در حدود 0.1 درصد است. در صرافی بایننس کارمزد مبادلات کریپتو -کریپتو، تنها ۰.۱ درصد است. کمیسیون برداشت و فروش در صرافی بایننس بسیار بالا است. از آن جایی که تعداد این ارزها بسیار بالا است؛ صرافی که بتواند از بسیاری از آنها پشتیبانی کند محبوبیت بیشتری به دست میآورد. این در حالی است که کمیسیون برداشت و فروش در صرافی کوینکس، در بسیاری از رمز ارزها نظیر بیت کوین کش، صفر میباشد. به عنوان یک صرافی، کوینکس پلتفرمی است که از معاملات رمز ارزها و دارایی های بسیار متنوعی پشتیبانی میکند. به عنوان تامین کننده خدمات، تمامی امکاناتی که این مجموعه ارائه می دهد، ارزش و قیمت های متفاوتی دارند که تمام درآمد شرکت را شامل می شوند.

یا بایننس رقبای یک دیگر باشند.

Via Wallet یکی از محصولات شرکت کوینکس است و حاوی یک سیستم داخلی می باشد که می تواند به خوبی تمامی نیاز های کاربران را تامین کند. همان طور که گفتیم کار با این صرافی بسیار آسان است و به سختی و یا اطلاعات زیادی نیاز نیست. در صرافی کوینکس یا بایننس که هر دو دارای ابزارهایی هستند که مورد نیاز یک تریدر حرفهای است. از سوی دیگر سمتهایی همچون مدیرفنی شرکت بلاک چین، موجب شده تا صرافی کوینکس یا بایننس رقبای یک دیگر باشند. یا از این API برای گرفتن آخرین قیمت ها در سایت و وبلاگتون استفاده کنید. برای مثال فرض کنید شما سفارش خرید ارز دیجیتال A با قیمت ۲۵ دلار معرفی صرافی کوینکس قرار دادهاید. شاید بتوان با این بررسی گفت این صرافی بیشتر مورد توجه کاربران کشورهایی است که در لیست ممنوعیت های خرید و فروش ارز دیجیتال در جهان قرار دارند. این صرافی مزایای بسیاری دارد که بهتر است قبل از شروع به سرمایه گذاری و خرید ارز در آن، از آنها اطلاعات داشته باشید.

یا بایننس در یک سال متولد شده اند.

از سوی دیگر سپرده گذاری در این شرکت کاملا رایگان است. موضع گیریهای صرافی بایننس در باره بحث احراز هویت و تغییرات ناگهانی در قوانین این صرافی بسیاری را از سرمایه گذاری در آن باز میدارد. در حقیقت میتوان گفت صرافی کوینکس یا بایننس در یک سال متولد شده اند. پس از باز شدن صفحه ثبت نام، آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید. سفارش شما در فهرست سفارش ها ثبت می شود و زمانیکه فروشنده ای قیمت خرید شما را وارد کند، سفارش خرید شما انجام می شود. را کلیک کنید پس از اتمام خواندن بر روی ثبت نام کلیک کنید. این شرکت در هنگ کنگ (Hong Kong) به ثبت رسیده است، درست مثل باینانس (Binance) و بیتفاینکس (Bitifinex) و یک برند فرعی از ViaBTC است، شرکتی که آن را نیز هایپو تأسیس کرده است. ما به عنوان یک معامله گر تمایل داریم که معاملات خود را براساس تحلیل های اعلام شده، انجام دهیم.

خب بدون معطلی بریم سراغ پر کردن قسمت های افزایش امنیت کاربری سایت. همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، کاربران میتوانند در صرافی کوینکس بدون احتیاج به احراز هویت انواع معاملات مختلف را انجام دهند. شما میتوانید لینکهای ارجاع را به طور مکرر برای دعوت از دوستان خود استفاده کنید و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. صرافی کوینکس ارتباطات خود را از طریق پروتوکل SSL به صورت رمزنگاری شده انجام می دهد. وقتی عملیات برداشت را در صرافی انجام می دهید، کوینکس قبل از هر اقدامی از کاربر می خواهد که از داخل ایمیل خود برای بار دوم نیز «درخواست برداشت» را نهایی کند. اما نگران نباشید. صرافی کوینکس هر روز در حال پیشرفت است. اما ارزش اتریوم در بازار برابر با 2800 دلار میباشد، سفارش شما زمانی صورت میگیرد که شخصی خواهان خرید یا فروش اتریوم به همان قیمت پیشنهادی شما را داشته باشد.

در طول دهه ها رشد، بازار کریپتو شاهد افزایش و سقوط مبادلات بود. صرافی کوینکس رابط کاربری آسانی دارد و همین باعث شده خیلی از تریدرهای ایرانی به این اکسچنج مهاجرت کنند و دلیل اصلی مهاجرت ما ایرانیها به کوینکس چیزی نمیتونه باشد جز آزاد بودن در ترید و به دور از تحریمها که میتوانیم در آن با خیالی راحت و با تعداد سکه های بیشتری ترید کنیم. لازم نیست هویت ایرانی خود را پنهان کنید و پول شما بلوکه نخواهد شد؛ چرا که هویت ایران تحریم نیست و به راحتی میتوانید به ترید ارزهای دیجیتال مشغول شوید. کمیسیون ترید کردن در هر دوی این صرافیها به شکلی بسیار نزدیک به هم است. اما امکانی که کوینکس برای کاربران خود فرآهم کرده است این است که با خرید از پکیجهای VIP میتوانید این کمیسیون را به صفر برسانید. کمیسیون برداشت و فروش در این صرافی نسبت به کمیسیون دریافت بسیار بالا است.