شیشه ساختمانی تولید شیشه ساختمانی در ایران قیمت شیشه ساختمانی

گرچه فریت به طور کامل مانع عبور اشعه ماورا UV بنفش از شیشه نمی شود ، اما انتقال نور UV (ماوراء بنفش) را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اگر یورتان برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار بگیرد ، زرد شده و به رنگ گچ در می آیند. تقریباً همه در ساخت و سازهای ساختمانی خود چه در ابعاد کوچیک و یا گسترده از شیشه ها به عنوان یک متریال بسیار کاربردی استفاده می کنند. هیچ می دانید شیشه یکی از پر کاربردترین مواد در ساختمان سازی می باشد؟ طراحان شیشه های ساختمانی را نوعی متریال و ماده ی ضروری برای ساختمان سازی به شمار می آورند.

شیشه به لطف شفافیت ذاتی، قابلیت انعطاف پذیری، انتقال نور طبیعی و برخورداری از قابلیت عایق صوتی و حرارتی، کاربرد زیادی درصنعت ساخت و ساز دارد. از شیشه های طرح دار ، می توان برای دکوراسیون یا حفظ حریم خصوصی استفاده کرد. رنگ شیشه به طور معمول سفیدتر از شیشه شفاف است و بسته به کاربرد آن ، می توان آن را لمینت کرد تا برای شیشه های ایمنی نیز استفاده شود.

شیشه ساختمانی تولید شیشه ساختمانی در ایران قیمت شیشه ساختمانی

از انواع جان پناه یا حفاظ شیشه ای می توان به روکار (اکسپوز)، توکار (دفنی)، اسپیگات (اسپیگوت)، فیکس پوینت (اتصال نقطه ای)، هنزا، هیبرید، Juliet Balcony، (حفاظ پنجره)، دی لاین، دو لاین، (دو خطی) و Square-Line اشاره نمود. همچنین می توان با توجه به پروژه و متریال استفاده شده در آن به صورت سفارشی حفاظ های شیشه را طراحی و اجرا نمود. با انتخاب نرده شیشه ای مناسب پروژه می‌توانید حداکثر نور و زیبایی را در پروژه خود داشته باشید. شیشه جهت مصارف گوناگونی در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این مصارف می توان به درب شیشه ای، نرده شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، نما و سقف شیشه ای، کف شیشه ای، ویترین فروشگاهی و… اشاره کرد.

  • ابعاد شیشه‌ها در این مورد باید 2 تا 3 میلیمتر کوچکتر از ابعاد اندازه گرفته شده قاب در و پنجره در نظر گرفته شود.
  • برای ایجاد ظاهری شفاف و بسیار درخشنده به شیشه و کریستالی نمودن آن از اکسید سرب استفاده می شود.
  • این نوع محصول از دو لایه شیشه و یک لایه طلق یا رزین تشکیل شده است.
  • برای بیان اینکه یک لیوان شیشه ای دسته ای است ، به این معنی است که هیچگونه مواد پس از ساخت ، یعنی یک فیلم یا پوشش ، روی شیشه اعمال نشده است.
  • تا هم نمای بهتری داشته باشد هم از آلودگی دائمی شیشه جلوگیری کند.

رسالت اصلی ما، رفع مشکلات کسب‌وکار فعالان تجاری و صنعتی و تسهیل مدیریت زنجیره تامین است. جهت استعلام قیمت بروز شیشه های ساختمانی به صفحه لییست قیمت شیشهمراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. شیشه لمینت متشکل از دو یا چند لایه شیشه فلوت یا سکوریت می باشد که با لایه طلق میانی که معمولا از جنس PVB می باشد به هم چسبیده اند. شیشه لمینت هم مقاومت بالایی در برابر شکستن دارد و هم به دلیل وجود لایه PVB میانی، در هنگام شکستن با الگویی عنکبوتی شکسته و قطعات شیشه شکسته فرو نمی ریزد. معمولا در مکان هایی که ریزش قطعات شیشه موجب آسیب می شود و همچنین در جاهایی که نیاز به مقاومت بالایی می باشد، از شیشه لمینت استفاده می شود. شیشه رفلکس یا بازتابنده ، نوعی شیشه بازپخت یا استاندارد است که دارای یک لایه نازک از پوشش اکسید فلز یا فلز است.

آشنایی با انواع شیشه ساختمانی و نحوه اجرای آنها

این نوع شیشه‌ها با افزایش اکسید کادمیم به شیشه معمولی تهیه می‌شوند و به عنوان حفاظ در مقابل تابش‌های نوترونی، به ویژه در ارتباط با راکتورهای اتمی کاربرد دارند. از خواص این شیشه مقاومت در برابر عبور اجسام و عدم ریزش آن پس از شکست می‌باشد و همچنین می‌تواند به عنوان عایقی مناسب در برابر نور و صوت به کار رود. انطباق رنگی شیشه‌های اسپندرال با سایر بخش‌های نما مستلزم در نظر گرفتن عوامل گوناگون می‌باشد. عامل تعیین کننده در ایجاد همرنگی نهایی توانایی تولید یکنواخت طیف رنگی مورد نظر است که به شدت و به نحوه چاپ رنگ بر سطح شیشه و فرایند پخت آن در مرحله تثبیت رنگ بستگی دارد. این شیشه‌ها پس از فرایند سخت‌سازی 5 الی 6 برابر نسبت به شیشه‌های معمولی مقاوم‌تر می‌شوند، ایجاد تغییرات بعدی روی شیشه‌های ایمنی دشوار و در اکثر مواقع غير ممکن است لذا در تهیه نقشه مورد نیاز بایستی دقت کافی به عمل آید. اخیراً برای ایمنی و آسایش بیشتر پنجره وسایل نقلیه عمومی مانند واگن‌های قطار و اتوبوس‌های بین شهری نیز به شیشه‌های دوجداره مجهز شده‌اند.

نصاب شیشه میرال،سکوریت هستم نصب جابجایی تعمیرات

شیشه لمینیت از ترکیب دو یا چند شیشه که بین آنها یک یا چند لايه طلق PVB قرار گرفته به صورت یک مجموعه یکپارچه (به صورت دائمی) در آمده است، به وجود زیما می‌آید. در هنگام وارد شدن گلوله به داخل شیشه از نیروی آن کاسته و در میان شیشه متوقف می‌گردد. وقتی که این شیشه‌ها می‌شکنند خاصیت کشسانی نایلون مانع از پخش و پراکندگی ذرات شیشه می‌گردد. چرا که شیشه شکسته شده به صورت قطعات بزرگ در هوا شناور می‌شود و شعاع زیادی را در معرض خطر قرار می‌دهد. در این حالت شیشه مجدداً تا حدود 700 درجه سانتیگراد حرارت داده و بعد به طور ناگهانی و تحت شرایط خاص و کنترل شده‌ای سرد می‌شود. مخلوط می‌کنند که در این صورت شیشه بعد از سرد شدن به رنگ شیری در می‌آید.