رمز و رازهای تولید شال و روسری

توجه داشته باشید که داشتن بودجه کم دلیل بر عدم طراحی صحیح و شیک بوتیک نمی گردد، بلکه با ایده پردازی و خلاقیت می توان با کمترین هزینه، بهترین دکور طراحی داخلی مغازه شیک را طراحی نمود. تا جایی که ممکن است وسایلی که سال هاست از آن ها استفاده نمی کنید را از محیط خانه خارج نمایید. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی به بخش های مختلف خانه سری بزنید و اگر وسیله ای بلا استفاده دارید از خانه خارج نمایید. علاوه بر اندازه گیری ابعاد، لازم است نوع نورپردازی، کفپوش و وجود پنجره و نورگیر و همچنین شکل ورودی را نیز مشخص نمایید. رنگ و نوع مبلمان تاثیر زیادی بر دکوراسیون اتاق نشیمن دارد.

این کار علاوه بر ایجاد حس کنجکاوی باعث تاثیر بخشی بیشتر بر مخاطبان خواهد شد. در هر فضایی کف پوش یکی از رکن های اساسی ایجاد حس خووب برای مخاطب است . برای سوغات بهتر است که از حالتهای سلفونی مخصوص یا جعبهای استفاده کنید. جایی که بیشتر زمان های خود را در آن می گذرانید باید از همه نظر آسایش و آرامش شما را تامین کند. در هنگام طراحی داخلی مغازه کفش فروشی باید فضایی شیک و مناسب برای چیدمان کفش ها طراحی شود که شما می توانید از قفسه های مدرن با طرح و رنگ های مختلف برای قرار دادن کفش ها استفاده نمایید. چه سبکی برای دکوراسیون قنادی مناسب است؟ می باشند.انتخاب رنگ یکی از سخت ترین تصمیماتی است که برای دکوراسیون خانه گرفته می شود. به نظر روانشناسان، فضای خانه می تواند روی جسم و روان انسان ها و خلق و خوی آن ها تاثیر بگذارد و اینجاست که اهمیت دکوراسیون مشخص می شود.

بهتر است صاحبان هتل بدانند که هر وسیلهای که برای فضای مدنظر خود در نظر میگیرند، می تواند شامل هزینه های بسیاری برای آن ها گردد و می تواند در برآورد هزینه طراحی داخلی تجاری تاثیر بسیاری بگذارد. عواملی که در برآورد هزینههای طراحی داخلی تجاری هتل اثرگذار می باشد، چیست؟ همان طور که گفتیم ویترین شما باید معرف فضای داخلی باشد به عنوان مثال اگر پوشاک زنانه قرار است واحد تجاری شما باشد از اشکال مترادف و زیرکانه می توانید مشتری را به سمت مغازه بکشانید. هزینه طراحی دکوراسیون تجاری مغازه بر اساس اینکه شما پروژهتان را به شخص آماتور یا تیمی حرفهای بسپارید. مغازه ها از آن دست فضاهایی هستند که امر دکوراسیون تاثیر مستقیمی بر رویکرد فروشآ ن ها می گذارد .دکوراسیون مناسب برای یک مغازه میتواند به شدت مخاطبین را به سمت آن فضا جذب کرده و این خود آغاز فرآیند فروش خواهد بود یعنی جذب مشتری .دکوراسیون مناسب در خرید ویترینی صد در صد تاثیر گذار بوده و کالای شما را با هر ارزشی که دارد میتواند بسیار بهتر به نمایش گذاشته و باعث رونق فروش شما شود.بالعکس اگر شخص به دکوراسیون خود اهمیتی ندهد این احتمال وجود دارد که حتی میتواند فروش شما را تا درصد بالایی کاهش دهد زیرا مشتری رغبتی برای ورود و حتی دیدن محصولات شما نداشته چه برسد به انتخاب و خرید آن ها ؛ به همین دلیل است که مالکان مغازه ها نیز بسیار به دکوراسیون و طراحی فضای داخلی مغازه های خود اهمیت میدهند .

در دکور کردن فضاهایی همچون مغازه ها وبه طور کل هر فضایی که کار فروش به صورت ویترینی در آن صورت میگیرد معمولا توجه و تمرکز برروی ویترین ودیواره های پشت قفسه ها قرار دارد و این موضوع باعث می شود که تا حد زیادی دکوراسیون مناسب برای سقف فراموش گردد.سقف های کاذب متنوعی برای مغازه ها انتخاب گشته و کار میگردد که گاها نه تنها تاثیر مثبتی بر دکوراسیون مغازه نمیگذارد بلکه فضا را بسته تر نشان داده و گاها خفه و تنگ خواهد کرد و مشتریان به داخل شدن به این مغازه ترغیب نخواهند شد.در این شرایط و برای بهتر نشان دادن ارتفاع مغازه و نورپردازی خاص بهتر است که از متریال هایی به روز تر و مدرن تر بهره ببرید .

برای پوشش دیوارها شما میتوانید از انواع متریال های مختلف استفاده بفرمایید که انتخاب بین آن ها هم بستگی به سلیقه شما داشته و هم نوع باری که میخواهید در این فضا نمایش بدهید .بنا به نورپردازی و سبک اجناس میتوان طراحی های مختلفی را برای فضای شما با کمک تنوع بالای متریال های موجود اعم از دیوارپوش های سنگی یا پی وی سی و یا آجری انجام داد که هر کدام نیز زیبایی های خاص خود را داشته و در نهایت باید به این موضوع دقت کنید که کدامیک بهتر کار شمار ا نمایش یا به عبارتی پرزانت خواهد کرد. با توجه به اینکه چه نوع لباس و پوشاک را به فروش می رسانید، باید بتوانید قفسه بندی، رگال ها و استفاده از مانکن های جذاب را به شیوه ای درست و زیبا انجام دهید. برای اینکه بتوانید بهترین و زیباترین دکوراسیون داخلی بوتیک را طراحی کنید، بهتر است قبل از هر چیز لیستی از کارهای مهم را در آن قرار دهید. که بتوانید با نکاتی که گفته میشود.

خلاقیت و ایده پردازی باعث میشود بتواند دکور بوتیک را به گونه ای طراحی کنید که عابران و رهگذران از آن به عنوان سوژه برای عکاسی استفاده کنند. این می تواند تجربه خوبی را برای این گروه از افراد ایجاد کند تا در دفعات بعد به عنوان مشتری واقعی به مغازه شما وارد شوند. البته برای اینکار می توانید از نرم افزارهای سه بعدی مانند 3DMAX نیز استفاده کنید تا نتایج واقعی تر دیده شوند. اگر شماهم مانند بسیاری دیگر از دوستان تمایل دارید تا مغازه خود را برای ارتقا کار خود دکوراسیون کنید نیاز به مشاور یا بازدید دارید حتما با کارشناسان شرکت ما در تماس بوده و مطمئن باشید که بهترین ها را از این مجموعه دریافت خواهید کرد. بنابراین با صرف نظر کردن از اجرای نورپردازی و یا تزئین کردن سقف اتاق ها نه تنها می توان این هزینه ها را کمتر کرد. ویترین های کشویی معمولاً برای دکوراسیون مغازه شال و روسری گزینه خوبی هستند اما کمی هزینه بر هستند بنابراین پیش از اینکه اقدام به سفارش ویترین کشویی برای مغازه شال خود داشته باشید بررسی کنید که آیا فضای کافی برای آن دارید یا خیر. با خود فکر میکند که به آنها نیاز دارد یا خیر و احتمال خرید بالا میرود.

نیاز امکان خرید تمامی موارد مورد نیاز یک آقا را فراهم می کند. صاحب مغازه باید این نکته را مورد توجه قرار دهد که چه امکاناتی را برای فروشگاه بکار می برد. توجه داشته باشید که بدون شناخت مخاطبان هدف و گروه سنی آنها و همچنین علاقه آنها به خرید لباس های ارزان یا گران را باید در راس طراحی دکور بوتیک زنانه قرار دهید تا نتیجه خوبی از آن دریافت نمایید. پس توصیه می شود به شیوه ای هوشمندانه، طرح و رنگی از مبلمان را انتخاب نمایید که با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد. برای این خانه ها حتما لازم نیست از وسایل و لوازم لوکس و گران قیمت استفاده گردد بلکه طراحی متناسب و چیدمان هماهنگ می تواند زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را پدید آورد. طراحی دکوراسیون داخلی منزل یک هنر است قبل از اینکه به اصول فنی و اجرایی مرتبط باشد. یکی از وسایل کلیدی برای آویزان کردن شال و روسری در دکوراسیون مغازه، رخت آویز است. کفپوش ها یکی از مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون محیط کار و همچنین منزل می باشند که باید دقت زیادی در انتخاب آنها داشت. در مغازه ها این که بتوان به راحتی آن ها را تمیز کرد و با عبور و مرور مشتری ها در طول روز دوام آن به صورتی باشد که نیاز به تعویض های مدوام نباشد در راس انتظارات از یک کفپوش مناسب قرار دارد.در انواع مغازه ها انواع متریال ها مورد استفاده قرار میگیرد.و جالب است که بدانید کفپوش مناسب در ایجاد یک فضای وسیع و باز نقش مستقیمی دارد .شما میتوانید با انتخاب کفپوش مناسب برای مغازه خود هم نسبت به رقیبان خود متمایز باشید و هم فضای خود را بزرگ تر و وسیع تر نشان دهید.

متریال، رنگ و طرح کفپوش باید با توجه به سبک کلی دکور بوتیک و همچنین میزان تردد افراد انتخاب شود. با توجه به سبک کلی دکوراسیون داخلی بوتیک، اندازه محیط داخلی مغازه و همچنین میزان نور طبیعی در آن باید از نورپردازی مناسبی استفاده نمود. توجه داشته باشید که هر اندازه تعداد کارهایی که در لیست تان تیک میخورند بیشتر باشد، در نهایت در طراحی دکوراسیون شیک بوتیک زنانه موفق تر عمل کرده اید. به همان اندازه که به ویترین اهمیت داده شده. ویترین اولین چیزی می باشد که در جذب مشتری اثرگذار است. چون همین بو، نشان دهنده تازگی اجناس شما و القا کننده گرسنگی به مشتریان است. همچنین شما میتوانید بر أساس متریال انتخابی با توجه به سلیقه تان برای بررسی قیمت با تیم نوین کابین تماس حاصل بفرمایید.

برای خلق یک اثر هنری باید ذوق و سلیقه به خرج داد، باید ذهن را آزاد گذاشت تا ایده های ناب سراغمان بیاید و ما را به سمت آرزوهایمان سوق دهد. اتاق نشیمن بیانگر هویت و ذوق ساکنین خانه است. رنگ و تاثیر آن بر احساسات انسان و سایر موجودات کاملا به اثبات رسیده است. نور نه تنها باعث روشنایی محیط می گردد، بلکه تاثیر مستقیم بر زیبایی آن و همچنین بزرگ و یا کوچک تر شدن فضا دارد. هر چه قدر هم که دکوراسیون و متریال های به کار برده شده در مغازه شما عالی باشد .اگر شخصی که ویترین شما را میچیندبه چیدمان صحیح کالا وارد نباشد قطعا به فروش شما لطمه زده و همین طور تمام هزینه هایی را که صرف دکوراسیون این فضا کرده اید را بر باد خواهد داد پس حواستان به زیبایی و جلوه ی بصری اجناس خود نیز باشد. همچنین میتوانید پارچه یا کاغذ دیواری رنگارنگ چاپ شده را برای جلوه روی دیوار خود بچسبانید که نه تنها فضای شما را خوشرنگ میکند، بلکه میتواند الگوهای چشم نوازی را نیز به فروشگاه شما اضافه کند. اگر نگران طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک خود هستید یکی از روش های موثر برای بزرگ جلوه دادن آن استفاده از پنجره های بزرگ است.

یکپارچگی رنگها اولین نکتهای است که در انتخاب رنگ دکوراسیون خانه باید به آن توجه نمود. من حیث المجموع به ازای هر متر مربع مساحت فروشگاه ، سرمایه در محدوده ۱۵ الی ۲۰ میلیون تومان ( در سال ۹۸ ) مورد نیاز است تا محصولات آرایش بهداشتی اولیه را تامین نمود. که بعد از اتمام آرایش بتواند چهره ی خود را زیبا و واضح ببیند. دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک و کفش Moniker خط معمار در این بخش برای کاربران گرامی خود نمونه ای متفاوت از طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک و کفش را به همراه تصاویر آماده ساخته و ارائه خواهد داد. قیمت های کالا های مربوطه در این مراکز با توجه به توزیع انواع مختلف این کالا های صنعتی با هم متفاوت می باشد. برای مثال محصولات سالم خود را در تعداد مشخص در مدارس و ارگانها توزیع کنید و یا سعی کنید به دنبال مسئول تدارکات سازمان ها باشید و با آن ها وارد مذارکات شوید .