رسانه های اجتماعی و تهدید داخلی: ارائه چالش های جدید برای تیم های امنیتی

در قسمت سوم خود، چالش‌های جدیدی را که متخصصان امنیت مدرن با آن مواجه هستند، بررسی می‌کنیم، زیرا مایک گیپس، مدیر Global Insights در امنیت حرفه‌ای و اینفلوئنسر جهانی IFSEC، پیش‌بینی‌های خود را برای روندهای پیش‌رو در بخش امنیت فیزیکی گسترش می‌دهد.

ما در مورد یک داستان جذاب در مورد یک مامور اطلاعاتی سابق ایالات متحده پایان می دهیم، بنابراین به گوش دادن ادامه دهید تا بیشتر بدانید!

پیوند به نقاط گفتگو:


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/social-media-and-the-insider-threat-presenting-new-challenges-to-security-teamsما در مورد اینکه چگونه همه‌گیری چهره این بخش را تغییر داده است، و چرا به متخصصان کمک کرده است تا «در میز C-suite» بنشینند، صحبت می‌کنیم، زیرا سازمان‌ها ارزشی را که پرسنل امنیتی و فناوری می‌توانند به ارمغان بیاورند، تشخیص می‌دهند. نیمه دوم اپیزود چالش‌های جدیدی را که متخصصان امنیت فیزیکی با آن روبرو هستند، بررسی می‌کند، از «جناح‌های» تفرقه‌انگیز اجتماعی رو به رشدی که رسانه‌های اجتماعی به تقویت، بلاک چین کمک کرده‌اند، تا توسعه تهدیدات داخلی به‌عنوان یک مختل‌کننده و عامل خطر بزرگ در کسب‌وکارها. تمام اندازه ها.