راهنمای اسباب کشی؛ از نحوه بسته بندی وسایل تا ترفندهای جالب – راه ساری

از یک اتاق کوچک و یا گوشه ای از منزل خود به عنوان ایستگاه بسته بندی استفاده کنید. معمولاً جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل نیازمند به صرف چندین روز وقت از جانب شما و خانواده خواهد بود. در ضمن این را به یاد داشته باشید که آخرین چیزی که جمع آوری می کنید، تخت خواب ها باشند. ملحفه: گاه احتیاج است برخی از وسایل همچون مبلمان یا تشک ها را به جهت کثیف نشدن در فرآیند اسباب کشی با ملحفه ها پوشاند. این حرف بدان معناست که باید اسباب کشی را یک فرآیند تصور کنید که این فرآیند باید به مرحله هایی تقسیم گردد. جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف: شما می توانید این قبیل جعبه ها را از فروشگاه هایی مانند سوپرمارکت ها به مبلغ اندک خریداری کنید. مانند ظروف چینی و شکستنی و یا میز ها و صندلی های چوبی. وقتی برای یک اسباب کشی از جعبه ها استفاده کردید در صورتی که آنها سالم ماندند در محلی مانند انباری آنها را نگه داری کنید. میتوانید از آنها به عنوان ضربه گیر برای اشیای شکستنی نظیر: لوستر و لامپ ها استفاده نمایید. به این ترتیب فشار کمتری هم به اعضای خانواده وارد شده و کار در هر مرحله دلپذیرتر و آسان تر می گردد.

در هر صورتی قادر به بسته بندی لباس های خود نیستید یا با توجه به شرایط کاری خود وقت کافی برای بسته بندی اصولی لباس هایتان را ندارید می توانید برای انجام این کار از پرسنل ماهر و آموزش دیده مدیر بار کمک بگیرید. قبل از هر کاری شما در گام اول باید آنالیز کنید که وسایل منزلتان دارای چه ارزشی در منزل شما هستند. کیسه های بزرگ زباله به دلیل ضخیم بودن و قابلیت انعطاف برای اسباب کشی منزل مفید هستند. به بیانی دیگر شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار با ارائه بهترین خدمات در حوزه بسته بندی لوازمی مانند : بسته بندی ساید بای ساید ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی تخت ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی ناهار خوری ، بسته بندی ماشین لباس شویی ، بسته بندی مبلمان ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ، فرش و انواع وسایل بزرگ و کوچک و با روش های کاملاً جدید و با اسفتفاده از ابزار جهانی در خدمت شماست .

برای استعلام از تعرفه دقیق و مشاوره رایگان لطفا با ما تماس بگیرید. باید بگوییم بر اساس تجارب ما کارگری که به صورت تخصصی در این زمینه کار نمیکند میتواند به وسایل و بار شما آسیب فراوانی بزند، و شما را متحمل ضرر فراوان کند. اما به یاد داشته باشید یکی از نکات مهم در اسباب کشی استفاده از کارتن های بزرگ برای لوازم سبک و بسته بندی اقلام سنگین در کارتن ها و جعبه های کوچک است. به عنوان مثال کتاب ها را که اغلب سنگین هستند در جعبه های کوچک بسته بندی کنید. بسته بندی وسایل و لوازم به صورت حرفه ای یکی از مهم ترین بخش های خدمات اثاث کشی و حمل بار است که توسط شرکت های باربری و اتوبار در تهران ارائه می گردد. اگر بسته بندی وسایل برای شما سخت است این خدمت اتوبار نارمک میتواند به شما کمک کند.

خیلی از افراد به دنبال شغلی در راستای تحصیلاتشان میروند و برخی هم به راهاندازی کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی فکر میکنند. فضاهای خالی بین بخش ها را با جعبه های کوچک و کیسه های بسته بندی پر کنید. اسباب کشی یک عمل کوچک نیست که بخواهیم همچون جابجایی کوچک وسایل یک اتاق یا چیدن وسایل غیر ضروری در انبار به آن نگاه کنیم. ممکن است در گامهای اولیه بسته بندی یا جا به جایی منزل خود قرار داشته باشید. حمل و نقل و ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تمام نقاط ایران به تمام نقاط ترکیه بصورت همه روزه با استفاده از کامیونت مسقف و یا تریلی چادری برای حجم بالای لوازم توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن و با ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان که قصد مهاجرت به این کشور را دارید ارائه می گردد .

دلایل متعددی وجود دارد که اهمیت بسته بندی را برای ما آشکار میکند. یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد بسته بندی اثاثیه منزل خود را دارند ، نحوه بسته بندی اثاثیه در تجریش و حمل اثاثیه منزل در تجریش است. یکی از اصلی ترین کارها در هر اسباب کشی و باربری بسته بندی لوازم است ، زیرا با بسته بندی مناسب از مشکلات احتمالی جلوگیری می کنید و هم چنین باربری را آسان تر می کند و از همه مهم تر جای کمتری را اشغال می کند و همین موضوع باعث می شود تا ماشین مناسبی را برای باربری و حمل اثاثیه انتخاب کنید . یافتن مواردی از جعبه های متحرک و روزنامه مورد استفاده برای بسته بندی تا نوار بسته بندی رایگان و بالشتک حباب کار مفیدی است. بر اساس نوع کاربرد، استرچ رپ ها دارای میزان ضخامت و اندازه متفاوتی هستند که رایج ترین آنها نوار استرچ رنگی، استرچ یووی، نوارهای استرچ ضداستاتیک، پوشش پالت بادی می باشند. از این رو نیاز به بهترین نوع بسته بندی اثاثیه اداری دارید تا از وسایل و لوازم تان محافظت نمایید. از این رو از بهترین نوع کارتن ها برای این کار استفاده خواهد نمود.

روزنامه های باطله: روزنامه های باطله نیز می تواند همچون نایلون های حباب دار، در بسته بندی وسایل شکستنی مفید باشد. این کار علاوه بر اضافه کردن زمان بسته بندی باعث می شود که بخشی از فضای وسیله نقلیه و کامیونی که برای جا به جایی استفاده می کنید نیز از بین برود. سعی کنید مرحله به مرحله به طرف راحت ترین اتاق ها بروید تا هر چه در زمان بسته بندی، بیشتر جلو می روید کار شما ساده تر گردد. وسایل خانه تنوع بسیاری زیادی دارند و از بزگ و کوچک گرفته تا سخت و شکستنی را در بر می گیرند که هریک از آن ها احتیاجمند بسته بندی خاص خود است. کاورها در ابعاد مختلفی به بازار معرفی شده اند که هر کدام برای موارد خاص کاربرد دارند. بسته بندی ماشین لباسشویی با توجه به نوع ماشین لباسشویی متفاوت است ، اینکه یک ماشین لباسشویی سطلی باشد ، دوقلو باشد و یا حفره ای باشد در بسته بندی حساسیت های خاص خود را دارد ولی بطور عمومی در مورد همه ی ماشین ها باید موارد زیر را رعایت کنید . بر خلاف تصور برخی افراد حمل و نقل کالا و اثاثیه کاری دشوار بوده و نیاز به تخصص و تجربه دارد.

در اینجا ما این ترفند ها را در قالب این برنامه ریزی معرفی شده، به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن بتوانید یک مدیریت ساده و پیروز را در یک اسباب کشی منزل تجربه بسته بندی وسایل منزل کنید. البته کار بدین جا ختم نمی گردد و شما باید برای هریک از این مراحل نیز تقسیم بندی هایی انجام بدهید تا اسباب کشی شما به راحتی صورت گیرد. خوب همگی متوجه شدیم که اولین فاکتور استفاده از این عمل محافظت از کالا و وسایل مورد نظر است، پس شما در اینجا اگر قسط جابه جایی و یا به اصطلاح اثباب کشی داشته باشید اولین و مهم ترین نیاز شما استفاده از بسته بندی است، پس اولین سوالی که برای شما در این مواقع پیش میاد این که چطوری این کار انجام بدین یا اصلاٌ با چه وسایل و لوازمی و چجوری، خوشبختانه امروزه این خدمات برعهده باربری ها است که آنها با استفاده از کارگر های مخصوص و همچنین استفاده از روش های مرسوم در این کار این امر را به درستی و در کم ترین زمان برای شما انجام می دهند، (البته فراموش نشه که منظئر ما اتوبار و باربری های با سابقه و معتبر است)، روش هایی که در پایین برای شما توضیح داده میشه صرفاٌ توسط شرکت آموت بار انجام میشه و البته برخی شرکت های معتبر حمل و نقل.

در اسباب کشی ما قرار است کل وسایل یک منزل را جمع نموده و به منزلی جدید منتقل کنیم آن هم با کمترین صرف زمان، کمترین صرف انرژی، کمترین میزان خسارت به وسایل و حتی افراد و البته با بهترین نظم. در صورت نیاز به اعزام کارگر باربری و یا بسته بندی در هر نقطه ای تهران با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار سیدخندان یکی از شرکت های باربری تهران و کرج است که با سالها تجربه در امور خدمات بسته بندی لوازم منزل و شرکتها جهت باربری، توانسته نام خود را در این عرصه با افتخار مطرح کند. اعتماد کردن از جمله مشکلات انتخاب یک باربری مناسب می باشد ولی همسفر بار با مجوز رسمی و با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه امر حمل اثاثیه منزل کرج و تهران در خدمت شماست. خدماتی که بعضا به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در محدوده کرج در دسترس است و می توانید روی آن حساب کنید. خوابیدن روی زمین در کنار وسایل در هنگام اسباب و اثاث کشی، خستگی و زحمت شما را دوچندان می نماید و در روز موعود که باید با انرژی تمام هنگام رسیدن کارگران شرکت باربری تهران به منزل تان، آماده باشید در عوض ممکن است خسته و کم انرژی ظاهر شوید که این مسئله اصلا خوب نیست.

شما می توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه ها از راهنمایی و مشاوره جهت خرید لوازم بسته بندی مورد نیاز خود بهره مند شوید. با رعایت نکات گفته شده، از خاطری آسوده و ایمنی بالاتر هنگام اثاث کشی منزل بهره ­مند می شوید. به هنگام حمل آنها با کامیون نیز به وسایلی که در دور و اطراف پلاستیک حاوی مواد شوینده قرار میدهید، دقت کنید. همه این فاکتور ها اهمیت بسزایی در انجام یک اسباب کشی پیروز و راحت را دارد و به همین ترتیب فقدان هر یک از آن ها به معنای داشتن یک اسباب کشی سخت و طاقت فرسا خواهد بود؛ بنابراین انجام یک اسباب کشی راحت احتیاج به مدیریت درست و دقیق دارد و این مدیریت نیز باید تابع یک برنامه ریزی دقیق باشد. داشتن خونسردی و آرامش کامل: رانندگی در داخل شهرهای کلان و بزرگ، کار بسیار طاقت فرسایی می باشد به طوری که در بسیاری از مواقع راننده ها مجبور خواهند بود ساعت های طولانی را در ترافیک سپری کنند. بسته به آن که شهرستان مقصد چقدر مسافت دارد قیمتها متفاوت است و از 250 هزارتومان شروع میشود. نایلون های حباب دار ۲۵ میلی متر و سه لایه، بیشتر برای محافظت از وسایل بسیار سنگین و یا در مواردی که احتمال زیاد افتادن وسایل وجود دارد استفاده می شود.

این کار سرعت جا به جایی را افزایش می دهد در نتیجه هزینه ساعتی کمتری برای اسباب کشی پرداخت خواهید کرد. بنابراین هزینه نیز افزایش خواهد یافت. استفاده از کارتن برای اسباب کشی ایمنی حمل اثاثیه را افزایش خواهد داد. از سخت ترین اتاق ها شروع کنید، برخی اتاق ها، کار جمع آوری اسباب و اثاثیه آن ها قدری سخت و سخت است. همچنین جمع آوری شکستنی ها از جمله بشقاب ها، ظروف و لیوان ها کار سخت تر و زمان رجحان است نسبت به جمع آوری کتاب و یا بالش و متکای اتاق خواب. بیشترین سوالی که از مشاوران شرکت ما در زمینه اسباب کشی در اصفهان پرسیده میشود در رابطه با بهترین زمان برای اسباب کشی میباشد.

در انتهای بارگیری برای جا دادن بهینه وسایل اثاث کشی در خاور تمام گوشههای خالی، زیر مبلها یا روی آنها را با وسایل باقی مانده مثل ساک و کیفهایی که حاوی لباسها و وسایل شخصی است پر کنید. شما برای بهینه بودن هزینه ها از جعبه دسته دوم برای اینکار استفاده کرده باشید. به همین ترتیب در مرحله دوم نیز شما باید برای شیوه بسته بندی وسایل خود برنامه داشته باشید (مثلا از کدام اتاق یا کدام وسایل شروع کنید). شما نیز قبل از ثبت سفارش خود، لیست شرکت های باربری اهواز را، با دقت مورد کنکاش قرار دهید. قبل از جا به جایی خرید مواد غذایی جدید را محدود کنید.

و اگر محتویات درون کارتن شکستنی بود می توانند مراقب حمل و نقل آن باشند و از شکستن آن جلوگیری بکنند. در چنین اتاقی اگر بسته بندی وسایل درون آن را انجام دهید، مسلما خللی در زندگی روزمره شما بوجود نخواهد آمد. بهتر است چنین وسایلی را دور بریزید هرچند که ممکن است برای شما خاطره انگیز باشند. نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و جابجایی ساید بای ساید در هنگام اسباب کشی از اهمیت بالایی برخوردار است و کوچکترین ضربه به آن ممکن است باعث خرابی یخچال شود. در نگاه اول این کار شاید سخت و وقت گیر به نظر برسد، اما باور کنید اگر بخواهید ارزش وسایل خود را در هنگام بسته بندی بسنجید ممکن است بسیاری از وسایل را به اشتباه دور بیندازید و یا متوجه می شوید که برخی از وسایل را می توانستید به راحتی بفروسبد یا به دیگران بخشید، اما اکنون دیگر وقت چنین کاری را ندارید.