دکتر جمال الدین حسن زاده متخصص پوست و مو در سنندج جذب سریع ژل لب بهترین تزریق ژل لب در سنندج

بعد از تزریق فیلر، لب ها معمولا بیش از حدی که انتظار داشتید بزرگ می شوند. البته بسته به عوامل مختلف، در بعضی از افراد کمی بیشتر طول می کشد اما به هر حال برطرف می شود. تزریق ژل لب می تواند منجر به عود عفونت هرپس سیمپلکس (تبخال) گردد. در هر بیماری که تحت تزریق لب قرار می گیرد و سابقه ای از تبخال دارد می بایست یک دوره کوتاه مدت داروهای ضد ویروسی تجویز گردد و مصرف نماید تا عارضه برطرف شود. از آنجا که ژل توسط پیوند به هم متصل شده است، حرکت مداوم باعث می شود این پیوند ها در نهایت شکسته شده و محصول جذب شود؛ به عبارت دیگر، رابطه مستقیمی بین میزان حرکت لب ها، صحبت کردن، جویدن، بوسیدن، سرعت تجزیه ژل وجود دارد. کبودی که روند طبیعی بدن میباشد و بعضی از افراد بیشتر از افراد دیگر دچار این کبودی میشوند، میزان کبودی در افراد ژنتیکی میباشد.

بدین ترتیب، حتما از پرواز زودتر از مدت زمان دو هفته پس از تزریق جلوگیری نمایید. اگر واقعا برای اولین بار است که تزریق ژل یا پرکننده لب را تجربه می کنید، حتما دستورالعمل هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب ها جلوگیری کرده و باعث می شود که لب هایی پر تر و گوشتی تر در عین طبیعی داشته باشید. برخی از مراجعین ما هر ۶ ماه برای ترمیم و تزریق دوباره مراجعه می‌کنند و برخی هم تا ۹ یا ۱۰ ماه نیاز به تزریق دوباره ندارند. توجه داشته باشید به علت نواسانات قیمت  ژل ها ، این هزینه تقریبی می باشد .از شما خواهشمندیم یک روز قبل از مراجعه به  کلینیک زیبایی گلدن رویال ، با این مجموعه تماس گرفته و قیمت ها را استعلام بفرمایید.

پزشک متخصص اقدامات احتیاط آمیز زیادی را انجام می دهد تا تجربه شما تا حد ممکن بدون درد شود. این مراحل شامل کرم بی حس کننده موضعی ، کمپرس های یخ و داروی بی حس کننده تزریقی است. بیشتر بیماران ادعا می کنند ضربه به بازو درد بیشتری را تا تزریق ژل لب  ایجاد می کند.

انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب و حرفه‌ای برای تزریق ژل لب به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین مارک ژل لب شامل فیلرهایی می شوند که بر پایه ی هیالورونیک اسید هستند. فیلر های اسید هیالورونیک در حال حاضر رایج ترین نوع تزریق برای بزرگ کردن و تقویت ظاهر لب ها و در نتیجه جوانسازی صورت به حساب می آیند. هیالورونیک اسید یک ماده شبیه به ژل است که از باکتری ها تولید می شود. این ماده با چسباندن خود به مولکول های آب درون پوست می تواند لب ها را ضخیم تر نشان دهد.

پروتز چانه یکی از روندهایی است که برای رفع دغدغه در افرادی که احساس می کنند صورت آنها نامتناسب و فاقد تقارن است مورد استفاده قرار می گیرد. از او بخواهید تا گالری عکس های قبل و بعد سایر بیماران خود را که به دست او درمان شده اند، به شما نشان دهد. آیا از نتایج راضی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، گزینه های بعدی را بررسی کنید. غذاهای شور و شیرین – این غذاها باعث می شود که لیس زدن لب ها افزایش پیدا کند. همین امر حساسیت را افزایش داده و می تواند منجر به بروز عفونت شود. همه محصولات ژوویدرم که در نام خود عبارت XC دارند، دارای یک ماده بی‌حس‌کننده مانند لیدوکائین نیز هستند تا درد یا ناراحتی‌های حین تزریق را از بین ببرد.

ویژگی‌های خاصی که ژل دارد، موجب می‌شود شرایط برای ایجاد تنوع فرم برای پزشک متخصص فراهم باشد تا بسته به دلخواه مشتری، فرم لب مورد نظر او را ایجاد کند. برای حفظ فرم و ماندگاری، رعایت مراقبت های بعد از تزریق ژل لب بسیار با اهمیت هستند؛ پس اگر تزریق ژل کرده‌اید یا قصد انجام آن را دارید، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم. واکنش های آلرژیک و بروز حساسیت نسبت به ژل لب معمولا به ندرت اتفاق می‌افتد؛ اما ممکن است برخی افراد به ژل لب واکنش نشان دهند. استفاده از ژل لب نامرغوب و با کیفیت پایین می‌تواند احتمال بروز حساسیت را افزایش دهد. این واکنش ممکن است با علائمی همچون کبودی و تورم، برآمدگی در لب‌ها، عفونت، خارش و زخم همراه باشد. برای جلوگیری از بروز واکنش و حساسیت احتمالی نسبت به ژل لب، در درجه اول ، تزریق باید نزد افراد متخصص و با تجربه که از ترکیبات مرغوب استفاده می‌کنند انجام شود.

یکی دیگر از فیلر های تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک فیلر تئوسیال نام دارد که نام کامل آن Teosyal Kiss است. این محصول جهت افزایش حجم لب ها، درمان چین و چروک ها، تغییر حالت لب و افزایش آب درون لب ها طراحی شده است و ماندگاری آن نیز بیشتر از بسیاری از فیلر هاست. همچنین متخصصان می گویند مراجعه کنندگان در تزریق این نوع فیلر حس راحت تر و بهتری دارند. جهت جلوگیری از واکنش های آلرژی در افراد، در ترکیب فیلر تئوسیال از اندوتوکسین های باکتریایی استفاده شده است تا سطوح پروتئینی را کاهش دهند.

اثرات رووفیل اولترا را می توان تا ۱۲ ماه پس از تزریق مشاهده کرد. از جمله این عوامل می توان به نوع پوست، عمق چین و چروک ها، نوع تزریق و حجم تزریق اشاره کرد. پروسه تزریق فیلر رووفیل اولترا شامل وارد کردن ژل به لایه های عمقی پوست می شود. بدین ترتیب می توان نواحی خاصی همچون پیشانی، ناحیه بینی، چین های بینی، خطوط ماریوت، گونه ها، فک و چانه را هدف قرار داد. در صورت ایجاد هر گونه برآمدگی و ناهمواری به مرور این برآمدگی‌ها با حرکات لب از بین خواهند رفت. همچنین ماندگاری فیلر لب کوتاه مدت است و در صورتی که مراجع از ظاهر لب‌ها ناراضی باشد بعد از چند ماه لب‌ها به فرم اولیه بازخواهند گشت.