درک تیراندازی در مدرسه، پیشگیری از خشونت و تهدید از طریق روانشناسی رفتاری

به بینش دکتر ماریسا راندازو گوش دهید، همانطور که در مورد تجربیات او در سرویس مخفی ایالات متحده و اینکه چگونه منجر به تمرکز بر روانشناسی رفتاری و پیشگیری از خشونت، به ویژه مرتبط با موسسات آموزشی، بحث می کنیم. ما تحقیقاتی را که ماریسا در مورد تهدید تیراندازی در مدرسه انجام داده است بررسی می کنیم و سعی می کنیم بفهمیم که آیا می توان چنین حوادثی را پیش بینی کرد – و بنابراین از آنها جلوگیری کرد.

برای محتوای بیشتر از IFSEC Global، مطمئن شوید که وب سایت ما را بررسی کنید:www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید و آخرین اخبار را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/understanding-school-shootings-violence-threat-prevention-through-behavioural-psychology

جیمز مور

مثل همیشه، ما از ماریسا می‌خواهیم تا در مورد برخی از روندهای کلیدی که در صنعت امنیت گسترده‌تر در نقش خود به‌عنوان مدیر اجرایی مدیریت تهدید برای Ontic شاهد است، اظهار نظر کند.

پیوند به نقاط گفتگو:

آنچه ماریسا و تحقیقات تیمش دریافتند، از طریق ترکیبی از شواهد تحقیق و مصاحبه مستقیم با 10 مجرم، گوش دادن جذابی را ایجاد می کند. او اشاره می کند که چگونه این الگوها در واقع شبیه به الگوهایی هستند که سرویس مخفی قبلاً در مورد سوء قصدها کشف کرده بود – که اکنون در این زمینه به عنوان “مسیری برای خشونت” شناخته می شود.
درک تیراندازی در مدرسه، پیشگیری از خشونت و تهدید از طریق روانشناسی رفتاری
به دیدگاه دکتر ماریسا راندازو گوش دهید، در حالی که در مورد تجربیات او در سرویس مخفی ایالات متحده و چگونگی آن صحبت می کنیم. […]

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Global Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!