خرید ایرواشر بهترین قیمت و برند همراه با نصب بتا تهویه-بتا تهویه

ایرواشرها به صورت تبخیری سرمایش مورد نیاز فضا را تامین کرده و همچنین ایرواشرها دارای کویل آبگرم بوده و می توانند با اتصال به پکیج یا موتورخانه گرمایش مورد نیاز را نیز تامین نمایند. در این باکس هوای تازه و هوای برگشتی، به میزان مورد نیاز با هم مخلوط شده و سپس از فیلترهای موجود (فیلتر آلومینیومی، فیلتر کیسه ای، فیلتر هپا، فیلتر پلیت و سایر فیلترها) عبور می کند. دریچه هوای تازه و هوای برگشتی مجهز به دمپر می باشد که می توان میزان هوای دریافتی را به صورت دستی و یا توسط موتور الکتریکی تنظیم کرد. همچنین در این باکس کویل آبگرم برای گرمایش و در صورت نیاز کویل آبسرد تعبیه شده است.

نوع دستگاه

خرید ایرواشر بهترین قیمت و برند همراه با نصب بتا تهویه-بتا تهویه

فن دستگاه بر اساس محیط مورد نظر و فضای مورد استفاده می تواند متفاوت باشد. یکی از تفاوت های عمده سیستم ایرواشر با کولرهای صنعتی تعبیه فیلتراسیون چند مرحله ای در ایرواشرها می باشد. الکترو موتورهای به کار برده شده در ایرواشرهای گرماسرد از برند معتبر موتوژن تبریز می باشند. تمام سیستم های ایرواشر گرماسرد قابلیت نصب به سیستم اینورتر جهت تنظیم سرعت الکتروموتور را دارا می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اینورترها خواندن مقاله زیر را به شما توصیه می کنیم.

قیمت دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین

در واقع بعد از اینکه هوا با قطرات آب برخورد کند کثیفی های آن در این یک محفظه وارد می شود. متاسفانه اگر هر یک از موارد بالا در تهیه، نصب و راه اندازی این دستگاه رعایت نشود امکان بهره‌برداری صحیح از این دستگاه به وجود نمی آید. فضاها و ساختمانهایی متشکل از نواحی بزرگ داخلی و بخش های نسبتاً کوچک خارجی.

همچنین دستگاه های تهویه مطبوع امروزی سازگار با محیط زیست نیز شده اند. نکته ای که در گذشته مورد توجه نبود، این بود که در سیستم های تهویه مطبوع، گاز فرئون مورد استفاده قرار می گرفت که یکی ازعوامل تخریب لایه اوزن بود. این گاز نیز پس از مدتی منسوخ شد و امروزه گاز آر چهارصو و یک، گاز استاندارد و دوستدار محیط زیست به شمار می آید. بعد از گذشت سال ها، دستگاه های تهویه، برای اکثر افراد قابل دستیابی شده است. علاوه بر این، این دستگاه ها معماری ساختمان ها را نیز دستخوش تغییر کرده است.

مزایای دستگاه ایرواشر

لازم است یاتاقان های بادزن هر ۴ ماه مورد بازرسی قرار گیرند و گریس کاری شوند. اگر یاتاقان ها به صورت مستمر کار می کنند باید سالی یک مرتبه روانکاری شوند و چنانچه خارج از آب کار می کنند باید هر ۳ ماه یک بار روانکاری شوند. ایرواشرها به دلیل حجم نسبتا بزرگی که دارند، اغلب دارای محدودیت جانمایی می باشند. وجود رطوبت زیاد در محفظه این سیستم موجب خوردگی زیاد اجزای دستگاه می شود. هر پروژه نیازهای مختص به خود را دارد که مهندس صنعت تهویه با علم به آنها، سعی می نماید با تجهیز دقیق ایرواشر سعی بر رفع نیازها نماید .

ایرواشر ها برای نصب در آپارتمان های مسکونی و اداری مناسب ترند و توان عملکردی ایرواشر در خنکسازی و تهویه محیط، سایت بتا تهویه ایده آل است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت تمایل از شرکت ما نیز استعلام قیمت کنید و از کارخانه بازدید نمایید و ما به شما این قول را می دهیم که با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت مواجه شوید. در صورتی که قصد خرید ایرواشر را دارید، پیشنهاد ما خرید محصولات با کیفیت تهویه نوین می باشد. شما می توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان فروش ایرواشر ما از مشاوره خرید رایگان بهرمند شوید.

  • نمونه ای از نازل ها یا افشانک های تزریق آب در دستگاه ایرواشر که در حالت سرمایشی با پاشش ذرات آب در مسیر عبور هوا و به روش تبخیری عمل سرمایش هوا انجام می شود.
  • به طوری که اکثر مردم می توانند با خرید دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین، از آن استفاده کنند.
  • در برخی از محیط ها که میزان پاکیزگی هوای محیط اهمیت زیادی دارد، در هواساز فیلترهای مختلفی برای تصفیه هوای آن محیط استفاده می‌شود.
  • کویل گرمایی مسی باید به پکیج متصل شود تا گرمای پکیج را به شکل آب در خود عبور دهد.