خرید ، نقد و بررسی شیر یکطرفه چک ولو قیمت به روز و فوری با پترو ایلیا پترو ایلیا | کسری ساران

شیرهای یک­طرفه انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع کارکرد، جنس بدنه و نوع سیال طبقه­ بندی می ­شوند. شرکت فولاد صنعت صانعی با مدیریت حسین صانعی طاهری با برخورداری از تیم فنی و علمی مجرب با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تولید، تأمین، تجهیز پروژه های آبرسانی فعالیت می نماید. همچنین از دیگر فعالیت های این شرکت عرضه انواع لوله های مانیسمان، سیاه، جدار چاهی و پمپی را می توان نام برد. همچنین پمپ های خانگی آنا و نیوژن از محصولات تولیدی این شرکت می باشند که از صفر تا صد در داخل این مجموعه طراحی و تولید می گردد. سیت آب بندی و دیسک متکی به فشار موجود در سیال است که سبب نیروی مکانیکی داخل شیر می گردد. با این حال به خاطر داشته باشید که نصب اشتباه و غیر اصولی شیر یکطرفه نه تنها فایده ندارد، بلکه می تواند آسیب بیشتری را به تجهیزات وارد کند.

شیر یکطرفه ویفری

توسعه صنعت پایدار به عنوان یکی از معتبری ترین فروشگاه ها در این زمبنه آماده است تا با توجه به سال ها تجربه در زمینه واردات انواع ابزار دقیق از معتبرترین برند ها و ارائه مشاوره رایگان به صنایع مختلف کمک حال آنها باشد. همچنین شما میتوانید برای خرید فلومتر و خرید ترانسمیتر فشار با کارشناسان فروش توسعه صنعت پایدار تماس بگیرید. به عبارت ساده شیر یکطرفه اجازه می دهد جریان در یک جهت و به طور خودکار جاری شود و به عبارتی مانع از جریان معکوس و برگشت سیال می گردد. پس اگر برای نصب شیر یکطرفه نیاز به متخصص دارید، همین الان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید یا فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید. هنگامیکه فشار سیال کاهش پیدا کند و دیگر برای بلند کردن دیسک کافی نباشد، فنر آرام آرام جمع میشود و دیسک مسیر عبور جریان را مسدود میکند و اجازه پاس شدن سیال را نمیدهد.

در دریچه سیخزن پارس پلاست

این شیرها به صورت خودکار عمل کرده و در خقیقت به وسیله جریان برگشتی کنترل می شوند. به عبارت دیگر در این شیرها،حرکت سیال به سمت جلو باز شده و به وسیله جریان سیال برگشتی،مسدود می شوند.شیرهای یک طرفه را می توان براساس چگونگی حرکت بندآور،به سه دسته مهم تقسیم کرد. امکان برگشت جریان در سیستم‌های کنترل سیال وجود دارد و این امر می‌تواند به دلیل توقف اتفاقی تجهیزات و یا خرابی دستگاه‌های خودکار رخ دهد.

  • جهت دانلود کاتالوگ و مشخصات فنی شیر یکطرفه ویفری لولایی میراب بر روی هریک از موارد مدنظرتان کلیک نمایید.
  • درموقع قطع جریان دیسک به نشیمن‌گاه چسبیده و اجازه برگشت به سیال را نمی‌دهد.
  • فشار آب بند یک آرایش مکانیکی دوگانه می باشد که برای آببندی سیال با فشار بالا استفاده می شود.
  • دیسک داخلی که به استم متصل نیست به عنوان لیفت چک عمل کرده و هنگام بالا رفتن استم برای تنظیم باز و بسته کردن شیر به آن اجازه می‌دهد تا آزادانه بالا و پایین رود.

این مدل چک ولو برای فشارهای بالا که در آن سرعت جریان بالا است استفاده می‌شوند. در این مدل دیسک پیستون دقیقا با اتصال طولانی و تطبیق کششی کاملا در مرکز شیر فلکه صنعتی قیمت دیسک هدایت می‌شود. برای کاهش سایش و حفاظت دربرابر جریان معکوس ناشی از فشار جریان مخالف، آلودگی متقاطع و طغیان بکارگرفته می شوند. شیرآلات اتوماتیک یا شیرآلات یکطرفه چدنی میراب به طور کامل با واکنش به جریان و فشار تولید شده توسط جریان‌های عبوری از داخل آن­ها فعال می‌شوند.

خرید ، نقد و بررسی شیر یکطرفه چک ولو قیمت به روز و فوری با پترو ایلیا پترو ایلیا | کسری ساران

شیر یکطرفه (Check Valve ) لامارزاکو یا شیر خودکار ، یکی از انواع شیرهای به کار گرفته شده در ساختار مکانیکی اسپرسو ماشین های صنعتی است که وظیفه جلوگیری از بازگشت جریان در سیستم هیدرولیک را بر عهده دارد. در این نوع شیر یک طرفه جریان سیال باعث بازشدن شیر شده و برگشت جریان باعث بسته شدن شیر می‌گردد. از انواع شیرهای یک طرفه فشاری می‌توان شیر یک طرفه پیستونی وشیر یک طرفه کروی را نام برد. همان‌طور که از اسم آن بر می‌آید سیال فقط از یک طرف آن می‌تواند وارد شود و زمانی که در یک مسیر قرار دارد جریان سیال از طریق مخالف آن غیرممکن است. شیرهای یک طرفه در دو طرح اساسی به نام شیر یک طرفه لولایی و شیر یک طرفه فشاری ساخته می‌شوند که در زیر به توضیح آن‌ها می‌پردازیم. شیر یکطرفه استیل که به آن چک ولو استیل هم گفته می شود برای جلوگیری از برگشت سیال به طور اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتور کار می کنند.