خدمات پشتیبانی شبکه در تهران ، طراحی، توسعه و نگهداری شبکه ایمن شبکه هوشمند

با برون سپاری به یک تیم متخصص، شما بر روی هسته اصلی کسب و کارتان متمرکز می‌شوید و دغدغه ای بابت مسائل تخصصی مثل شبکه و سرویس‌های آن نخواهی داشت. تیم متخصص با تجربه فراوانی که دارد، می‌تواند با ارائه راه‌کارهای جدید به شما در جهت افزایش بهره‌وری و پیشرفت کسب و کارتان کمک کند. اما قطعا تمایل ندارید که با سپردن این کار به پیمانکاری با کارشناسان کم و دانش محدود، کسب و کارتان را به خطر بندازید. اینکه فقط به شرکت های کوچک سرویس می‌دهند یا فقط به شرکت های بزرگ، یا هر دو. همچنین مکان تماس با مشتریان پیمانکار برای اطمینان از کیفیت سرویس و رضایت آنها از پیمانکار است.

Computer network به همراه نرم افزارهای تخصصی مالی و اداری، سخت افزارها، سرورها، ماشین های اداری و اینترنت برای هر کسب و کاری در فضای رقابتی امروزی شرکت خدمات پشتیبانی شبکه ضروری است. هر نوع سرویس و فعالیتی که برای اطمینان از عملکرد صحیح و سریع این مجموعه خدمات و سخت افزار انجام شود، Network Support نامیده می شود. وظیفه یک شرکت خدمات شبکه تنها اطمینان از صحت این عملکرد نیست، بلکه شامل موارد مهم دیگر نیز می باشد.

مزایای خدمات پشتیبانی شبکه و برون سپاری آن

تکنسین‌های خبره ما در مراکز عملیات شبکه از ابزارهای نظارتی پیشرفته استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که شبکه شما در اوج عملکرد شبانه روزی خود در حال کار است. Link aggregation راهی برای یکی کردن و تلفیق تعدادی از لینک‌ها با یکدیگر است که درنتیجه به‌عنوان یک لینک واحد عمل کنند. اگر شما سوییچی با پورت‌های گیگابیتی دارید، می‌توانید همه این پورت‌ها را به دستگاه دیگری که دارای پورت‌های گیگابیتی است وصل کنید و ترافیک را بین این لینک‌ها تقسیم کرده و کارایی شبکه را بهبود دهید.

به همین دلیل، بهتر است یک رویکرد توسعه مدارانه برای امنیت شبکه خود در پیش بگیرید. تیم پشتیبانی شبکه در تعریف نیازهای سازمانی شما می‌تواند بهترین و جدیدترین تجهیزات و برنامه‌ها را معرفی و پیاده سازی کند. پیشگام رایانه یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت ها در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتری تهران و خدمات سیستم شبکه است.

  • هدف از گذاشتن سوابق کاری این بوده که مشتریان جدید بتوانند از مشتریان قبلی کیفیت کار ما را پرس و جو کنند و با خیالی آسوده با ما قرارداد همکاری ببندند.
  • تیم پشتیبانی پینگونت با بررسی نیازهای سازمانی شما می‌تواند بهترین رویکرد (حضوری یا آنلاین) را به کسب و کار ما پیشنهاد دهد.
  • تا بتواند با ارائه‌ی خدمات متمایز در ابعاد و سطوح مختلف و مشاوره‌های تخصصی و به موقع ، از مشکلات کامپیوتری و شبکه و سرورها و …
  • به طور کلی پشتیبانی از این نرم‌افزارها خارج از محدوده وظایف شرکت پشتیبانی شبکه است.

پیشگیری و رفع مشکلات موجود دربستر شبکه و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابل‌ها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی شبکه تک دیتا می‌باشد. خدمات شبکه در سال ۲۰۲۲ شامل راه اندازی زیرساخت شبکه، از کابل کشی اولیه شبکه و نصب سخت افزار شبکه (تجهیزات شبکه) تا نصب سرور و نصب کامپیوتر و سپس پشتیبانی شبکه است. از آنجایی که سیستم های کامپیوتری جزء لاینفک دنیای تکنولوژی امروزی هستند، تمامی سازمان ها و شرکت هایی که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند نیاز به استفاده از خدمات شبکه های کامپیوتری دارند. با توجه به تجربه جهانی برون سپاری خدمات به شرکت های تخصصی در زمان اپیدمی کرونا، شرکت ها باید یک بار و برای همیشه دغدغه امنیت اطلاعات و پشتیبانی کامپیوتری را به یک شرکت خدمات شبکه بسپارند تا آرامش و تمرکز را به کسب و کار خود ببخشند. از دیگر خدماتی که در پشتیبانی شبکه های کامپیوتری صورت می گیرد پشتیبانی فنی است که در زمان ایجاد هرگونه مشکل فنی در شبکه می توانید با پشتیبانی شبکه های کامپیوتری کامکو تماس گرفته و از این خدمات استفاده نمایید.

خدمات پشتیبانی شبکه در تهران ، طراحی، توسعه و نگهداری شبکه ایمن شبکه هوشمند اگرچه مهم است که از داده های ارزشمند خود محافظت کنید، مهم است که از شبکه خود محافظت کنید تا چیزی وارد نشود. آنها فقط ترافیکی که شما به آنها می گویید متوقف کنند، را متوقف می کنند. باج افزارها می توانند بدون اطلاع شما وارد شبکه شما شوند، فقط بر اساس “کلیکی” که روی وب سایت مورد علاقه خود انجام داده اید. هر بار که به یک اقدام جدید می رسید، مهاجمان در تلاش برای شکست دادن آن هستند.

چرا مشتریان ما پشتیبانی و نگهداری شبکه خود را به پیراسیس برون سپاری کرده‌اند