تابلو روان LED معرفی، مزایا، معایب و قیمت

با توجه به اینکه خرید تلویزیونهای شهری برای تبلیغات بسیار سخت است و نصب آنها در چهارراه یا در کنار بزرگراهها به امتیازات ویژهای نیاز دارد، تیمهای تبلیغاتی از خرید چنین تلویزیونهایی منصرف میشوند و ترجیحاً به سراغ گزینه اجاره قطعات تابلو روان میروند. «بازیوو» از جلوههای ویژهای استفاده میکند که جدید است. مرحله بعد مرحله بستن قرارداد می باشد، که شرایط کلی همکاری با شهرداری و همچنین نحوه پرداخت پول توسط شرکت بهره بردار را مشخص می کند. به طور کلی ویدئو والها از سه بخش اصلی تشکیل میشوند که هرکدام وظیفه مستقلی را برای رسیدن به یک هدف مشترک که همان نمایش تصویر یکپارچه و باکیفیت است، بر عهده دارند.

اعتقاد بر این است که بهزیستی باید با سازمان امور اجتماعی کشور که در وزارت کشور مستقر است، همکاری بیشتری داشته باشد و بسیاری از وظایف نظیر حمل ونقل شهری و مشکلات آب، برق و گاز که درحال حاضر بر دوش بهزیستی است و از توان این سازمان خارج است را دستگاههای مربوطه برعهده بگیرند و هر دستگاه وظیفه خود را برابر قانون انجام دهد تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم. یک مورد از این قواعد، ابعاد تلویزیون شهری است که در بند قبلی آن را شرح دادیم. این توهمات نوری بسیار مدرن تر از آن زمان و بی اندازه جذاب تر و البته حیرت انگیز هستند. تلویزیون های شهری به خصوص تلویزیون های داخل سالن(indoor) بسیار حساس و آسیب پذیر هستند.به همین دلیل یک سری عوامل و نکاتی در هنگام خرید برای مشتری ها ذکر میشود که در صورت رعایت این عوامل نه تنها عمر مفید تلویزیون شهری خود را افزایش میدهیم بلکه از ایجاد ضرر و زيانهای ناشی از بی دقتی در نگه داری جلوگیری میکند. این تلویزیونها از کیفیت تصاویر بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بالاترین قیمت به قیمت تلویزیون شهری فول کالر اختصاص مییابد. این نمایشگرهای شهری با ابعاد گسترده خود در سه نوع متفاوت تولید میشوند.

استفاده از ویدئو وال سه بعدی LED در فضای باز مثل ساختمان­ها دیگر برای تبلیغ و برندسازی، چیز جدید و منحصر به فردی نیست، این موضوع نشان دهنده­ی آن است که ویدئو والهای سه بعدی، برای مدت طولانی چه تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات را در دهه گذشته داشته است. ماژول ها در رنگ ها و انواع متفاوتی تولید می شوند که به طور کل به سه دسته بیرونی، شبه بیرونی و داخلی تقسیم می شوند. گارنتی تعویض و تعمير قطعه هنگامی شامل حال خریدار میشود که به طور مثال یک پیکسل در ماژول سوخته و از کار افتاده باشد اما اگر خرابی حاصل عوامل ذیل باشد دارنده تابلو موظف به پرداخت هزینه برای تعمیر آن خواهید بود. عموما به این می اندیشند که قیمتی که از شرکت های فروشنده است استعلام میگیرند همان هزینه ی قابل پرداخت نهایی است و حتی همکاران هم این موضوع را صراحتا روشن نمینمایند. ولی مدعی هستیم تحولی بزرگ را در اجرای نمایشگرهای داخل سالن ، تالار عروسی، مساجد ، سالنهای همایش ، استخرها ، استودیو های مختلف، بوجود آورده ایم که این ادعا را براحتی میتوانید از : ۱-کارهای اجرا شده قابل استعلام و بازدید ۲-رزومه گذشته ما طی این سالیان ۳-کارفرمایانی که پروژه خود را به ما سپرده اند که غالباً هم از سرشناس ترین اماکن دولتی و بخش خصوصی میباشند استعلام کنید..

4) بتوان هر چه که نیاز است براحتی روی آن نمایش داد 5)ورودی های تلویزیون شهر باید دارای پورت های HDMA و USB و ویدیو باشد تا بتوان برنامه های زنده را به خوبی و بدون مکث نمایش داد. افرادی تا زاویه 110 درجه قابلیت رویت صفحه نمایش تلویزیون شهری شما را دارند، ال ای دی پانل برای این چالش هم چاره ای اندیشیده تلویزیون شهری گردان(جدید) راه کار جدید ارائه شده توسط بزرگترین برند تولید کننده تلویزیون شهری است. چون میداند که هر ماژول چه مقدار مصرف دارد و در ریز به ریزتابلو روان و تلویزیون شهری که تحویل میدهد از بهترین متریال استفاده خواهد کرد. البته بهترین سانسهای روز سهشنبه ۲۱ تیرماه این فیلم و دیگر فیلمهای روی پرده توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دو فیلم سینمایی دیگر اختصاص داده شد و همین مساله باعث شد ما دو تا از بهترین سانسهای خود را از دست بدهیم.

به عنوان مثال، چون شما از تبلیغات نمایشی استفاده میکنید، شهرداری، نیروهای نظامی مانند راهنمایی رانندگی و کلانتری، وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین نهادهای دولتی شهری باید مجوز استفاده از تلویزیون را برای شما صادر کنند. استفاده از این تلویزیونها باید مطابق با قوانین شهری و شهرداری باشد. به همین دلیل، قیمت تلویزیونها تحت تأثیر این مورد قرار میگیرد و ما دو گزینه داریم. اگر شما فردی هستید که علاوه بر استفاده بهینه از سر درب فروشگاه، می خواهید با کمترین هزینه بهترین تبلیغات را داشته باشید استفاده از تابلو روان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این نوع تلویزیون شهری از بهترین های تلویزیون های آتدور در چند سال اخیر بوده که توانسته کلیه تلویزیون هایی که قرار است در ارتفاع کمتر از 5 متر نصب شود را خود به تنهایی تحت پوشش قرار دهد.در حال حاضر کمترین دات پیج تولید شده در صنعت تلویزیون شهری P5 SMD OUTDOOR است.فاصله کم هر ال ای دی با ال ای دی کناری باعث شده رزولیشن تلویزیون ها عددی قابل توجه را رقم بزند تراکم تصویر یا همان رزولیشن تلویزیون شهری P5 SMD OUTDOOR در هر متر مربع 40000پیکسل است.این تراکم فشرده پیکسل ها باعث شده نمایشگر تصویری فوق HD با شفافیت و درخشندگی بالا داشته باشد.

نرم افزار تلویزیون شهری عموما برنامه ریزی پخش تیزر ها از جمله زمان پخش-تکرار پخش-و امورات دیگر را بر عهده دارد. حال این موضوعی که در دید عام قرار میگیرد میتواند تبلیغاتی باشد یا پیام رسانی یا حتی محتوایی صرفا سرگرم کننده داشته باشند.هر تلویزیونی با هر محتوایی که پخش میکند برای اینکه در معرض دید قرار بگیرد باید در یک فضای صحیح نصب شود، فضایی که تا شعاع چند متری باز باشد و تردد هم در آن ناحیه زیاد باشد. را دارد که البته در تلویزیون های شهری فضای باز هم این قابلیت در دسترس می باشد. قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری که در مونتاژ و ساخت تابلو LED به کار میرود هویت اصلی تابلو روان را تشکیل میدهند در ادامه بیشتر درباره قطعات تابلو روان اطلاعات کسب خواهیم کرد . بزرگترین و اصلی ترین هدف از نصب یک تلویزیون شهری دیده شدن است. این ویدئو وال ال جی با فناوری پنل IPS کنترل بهتر کریستالهای مایع را فراهم می کند ، که به نوبه خود اجازه می دهد صفحه نمایش تقریباً از هر زاویه ای دیده شود. این کارت کنترل توانایی نمایش همزمان صدا و تصویر را دارد که این یک ویژگی عالی برای تابلو های تلویزیون شهری به حساب می آید.

البته در مناطق کم تردد و در فضای داخلی محیطهای بسته میتوانید به راحتی از تلویزیون شهری استفاده کنید. خود تلویزیون شهری متحرک انواعی دارد .که بسته به حوضه فعالیت و نوع استفاده متفاوت است. در بررسیهای مختلف مشخص شده است که ما با انواع ماژول های تلویزیون شهری مواجه هستیم که هر کدام از آنها در کیفیت نهایی تصویر نقش دارد. در این نوع فعالیت اجاره دهنده تعدادی کابینت خریداری میکند و در بازه های زمانی مختلف آنها را به افرادی که برای مدتی کوتاه مثل ۱ هفته یا ۱ ماه به تلویزیون نیاز دارند اجاره میدهند. اتصال کوتاه مقاومت ها نیز آن ها را از کار می اندازد. ویدئو وال جی پلاس 49 اینچ GVL-49JH35 دارای تعدادی پورت اعم از دو پورت HDMI، ورودی های VGA و DisplayPort، پورت USB، ورودی و خروجی DVI-D، سریال و ورودی و خروجی صدا است که با استفاده از کابل مربوط به آن می توان اتصال به کامپیوتر، لپ تاپ، مانیتور، تلویزیون، اسپیکر و سایر دستگاه های دیگر را برقرار نمود. پروژه نصب ویدئو وال های پاناسونیک در پاساژ اطمینان ایرانیان واقع در ابتدای جاده امام رضا، این پروژه شامل نصب 9 عدد ویدئو وال 47 اینچ پاناسونیک مدل TH-47LFV6 است.

همانطور که اعلام شد مدیریت ویدیووال توسط انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال و کنترلر انجام می شود. با استفاده از نرم افزارهایی که وجود دارد متن ها و کلمات و یا انیمیشن های مختلف از قبل نوشته شده و در تابلو به صورت پشت سر هم شروع به حرکت کردن در رنگ های مختلف می نمایند. نرم افزار تلویزیون شهری عملا یک ابزار برای مدیریت کلیه داده های ورودی به نمایشگر از طریق کابل شبكه ، فلش.تجهيزات رادیو يي ، وای فای بوده و وظیفه آن ها انتقال ديتاي مدیریت تلویزیون شهری است. تلویزیون شهری P5 SMD OUTDOOR برای فضای خارجی تولید شده و همانطور که عرف تلویزیون شهری ایجاب میکند از ماژول های ضد آب و ضده ضربه با مقاومت و کیفیت عالی تشکیل شده است.یکی دیگر از محاسن تلویزیون شهری P5 SMD OUTDOOR و همینطور کلیه تلویزیون های تولید شده توسط ال ای دی پانل اپراتوری راحت و بدون دردسری آن است .شما میتوانید با در دست داشتن هریک از موارد. معمولا تابلو led دوطرفه به صورت پرتابل (قابل حمل) ساخته می شوند که بتوان آن را درابتدای روز نصب و پس از اتمام روز و هنگام بستن فروشگاه آن را باز و به داخل فروشگاه برد.

تلویزیون شهری گردان(جدید) قابلیت چرخ تا 360 درجه حتی از راه دور را دارد و به طور مثال شما میتوانید در طول روز تلویزیون شهری را روی بر پارک پر رفت و آمد قرار دهید و در اتمام روز تلویزیون را روی بر اتوبان یا خیابان بچرخانید. تهیهکننده فیلم «بازیوو» بیان کرد: خوشبختانه تعداد سالنهایی که به این فیلم اختصاص داده شده است خوب است، اما با توجه به اینکه تماشاگران این فیلم، اصولا تماشاچیهایی هستند که برحسب اتفاق از اکران فیلم آگاه شدهاند هر روز بر تعداد مخاطبان افزوده میشود و میتوان یک سیر صعودی را برای آن در نظر گرفت. به همین دلیل من و بسیاری از دوستان عطای این لطف سازمان صداوسیما را که عین در اختیار قرار ندادن تبلیغات است، به لقای خودشان بخشیدهایم و البته این اتفاق باعث میشود اطلاعرسانی در شهرهای بزرگ با مشکل مواجه شود. برای مثال هنگامی که کارفرما خواهان یک طرح ویدئو وال جدید باشد بهترین فرصت برای طراحان ویدئو وال به منظور عبور از تکنولوژی قدیمی و پیشرفت های جدید است، برای مثال نصب نمایشگرهای یک ویدئو وال در ابتدا به صورت تخت صورت می گرفت، اما امروزه راهکارهای نصب ویدئو والی را مشاهده می کنیم که به صورت منحنی (Curved video wall ) یا با زوایای مختلف و در هر اندازه ای در کنار یکدیگر نصب گردیده اند.

بهترین نقطه از اتاق را برای نصب ویدئو وال انتخاب نمایید. بطور خلاصه سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع و قابلیت کارکرد بسیار طولانی یا حتی مداوم را ویدئو وال گویند. یکی از مهم ترین قسمت های یک تابلو LED که سبب کاربردی شدن و نمایش اطلاعات و یا تبلیغات روی تابلو می شود ماژول ها هستند . تابلو روان یکی از شیوه های جدید تبلیغات میباشد که با توجه به قابلیت استفاده از رنگ های متعدد، جایگاه مناسبی در بین کسب و کارهای مختلف دارد. فاصله بین این LED ها بر حسب میلیمتر تعیین میشود که اصطلاحا به آن دات پیچ گفته میشود.

اجاره تلویزیون شهری آخرین موردی است که تیمهای تبلیغاتی در نهایت به آن میرسند. گروه تولیدی بازرگانی ال ای دی پانل با افتخار جهت اجرای پروژه های تلویزیون شهری تبلیغاتی از ابتدای راه تا نصب نهایی تلویزیون شهری شامل مراحل جانمایی تلویزیون شهری ، انتخاب دات پیچ تلویزیون شهری ، طراحی و اجرای سازه تلویزیون شهری و در نهایت نصب و زیبا سازی پس از نصب تلویزیون شهری در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. حال خریدار هزینه ای که می اندیشد کل قیمت تلویزیون شهری است را فراهم میکند و زمانی که قرارداد نوشته میشود مشاهده میشود که این اعداد کاملا تغیییرات یافته.

در انواع بی کیفیت پایه های ال ای دی به خوبی ساخته نمی شوند و زمانی که پایه ها به منظور لحیم کاری و اتصال خم می شوند ترک های ریزی بر می دارند که حتی با قلع اندود کردن نمی توان این مشکل را رفع کرد. جهت ساخت تابلو روان ماژول های LED را که هر ماژول خریدار شده به همراه یک سیم برق و یک کابل دیتا و یک واشر آب بندی می باشد را پس از جایگذاری واشر آب بندی در محل خود (پشت هر ماژول طبق تصویر ) با توجه به فلش های چاپ شده روی بورد آدرس دهی ماژول تابلو روان کنار هم چیده به طوریکه از پشت تابلو از چپ به راست چینش انجام گیرد به این دلیل که بلوک اول از هر ردیف از ماژولها اطلاعات را با استفاده از کابل فلت متصل شده بین پورت ورودی ماژول اول وپورت مربوط به ردیف اول از کارت کنترلر دریافت نموده و سپس از طریق پورت خروجی اطلاعات به ماژول کناری منتقل شده و به همین منوال تا آخرین بلوک آن ردیف عمل انتقال دیتا از کارت کنترلر به ردیف اول انجام میگیرد حال آنکه آخرین بلوک هر ردیف ( بلوک سمت راست هر ردیف از پشت تابلو ) پورت خروجی دیتایش خالی می ماند و نیاز به اتصال به جایی ندارد.