بهبود تصمیم‌گیری در سناریوهای پرخطر و مفهوم «پیش‌داری»


جیمز مور

از دکتر Gavriel Schneider، مدیر عامل Risk 2 Solution بشنوید، زیرا او “Presilience” را توضیح می دهد و چگونه متخصصان امنیتی می توانند تصمیم گیری خود را در سناریوهای پرخطر بهبود بخشند. دکتر گاو به شنوندگان زمینه ای را در زمینه تفاوت بین تاب آوری و پیشروی ارائه می دهد، مفهومی که او طی سال ها تجربه خط مقدم و تحقیقات آکادمیک در بخش امنیت ایجاد کرده است.

چرا انسان ها تصمیمات بدی می گیرند؟ و چگونه تیم‌های امنیتی می‌توانند ریسک و انعطاف‌پذیری را ادغام کنند تا بر افرادی که خودشان آن را مدیریت می‌کنند تأکید کنند؟ این قسمت را گوش کنید تا متوجه شوید!

مانند همیشه، دکتر گاو همچنین دیدگاه خود را در مورد برخی از روندهای کلیدی در بخش امنیت در حال حاضر به ما ارائه می دهد – در مورد رشد تهدید سایبری، نحوه مدیریت ریسک یکپارچه، و تأثیر قرنطینه در سراسر جهان.

پیوند به نقاط گفتگو:

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Global Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!

برای محتوای بیشتر از IFSEC Global، مطمئن شوید که وب سایت ما را بررسی کنید:www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید و آخرین اخبار را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/improving-decision-making-in-high-risk-scenarios-and-presilience