با تنظیمات حدود ۲۵/۱ شروع کنید

وقتی گشتی در بازار برای تهیه دوربین مدار بسته بزنید یکی از بهترین برند های موجود در ایران ، برند داهوا است و دوربین داهوا طرفداران زیادی دارد. این بدین معنی است که شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به تصاویر دوربین دسترسی داشته باشید. این دوربین های مدار بسته به شما اجازه می دهند در هر جای دنیا که باشید تصاویر را به راحتی مشاهده کنید. به صورت کلی دوربین های مداربسته دارای یک سری زاویه دید مخصوص به خود هستند که به وسیله آن می توانید تمامی زوایای یک محیط را تحت نظر خودتان داشته باشید. وظیفه یک دوربین مداربسته، ارسال و دریافت اطلاعات است بنابراین کیفیت تصویر یک دوربین مداربسته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در دنیای امروز باید این واقعیت را پذیرفت که سرقت و تهدیدات امنیتی بیش از گذشته به چشم می خورد بنابراین وجود یک راهکار امنیتی می تواند تا میزان زیادی از بروز وقایع ناگوار جلوگیری کند. دوربین های HDCVI داهوا در پروژه هایی که زیرساخت آنالوگ در دسترس باشد و کاربران به آخرین تکنولوژی های روز نظیر M/4K resolution, IoT over coax, Power over Coax (PoC)4, و …

اولین قدم برای این کار، پیدا کردن نقاط کور دوربین مدار بسته است. نوشته چرا اشیای متحرک در دوربین های مدار بسته تار دیده می شوند؟ در این مطلب، اطلاعاتی در مورد دوربین های ۴k برای شما ارائه می دهیم. این موضوع خطرات جدی برای اموال و امنیت ایجاد می کند. شما با این کار می توانید احتمال بروز نقاط کور را تا حد زیادی کاهش دهید و آرامش بیشتری به واسطه اینکه دوربین های امنیتی شما وظیفه خود را برای محافظت از اموال و خانواده تان انجام می دهند داشته باشید. شما همچنین می توانید با انتخاب یک دوربین امنیتی زاویه دید گسترده، وجود نقاط کور در دوربین مدار بسته را به حداقل برسانید. دوربین های مدار بسته در زمینه امنیتی و حذف تهدید های محیطی بسیار کارآمد هستند از این رو خرید یک دوربین مداربسته نیازمند توجه و دقت بسیار بالایی می باشد. شرکت داهوا انواع متنوعی از دوربین های مداربسته از هوشمند گرفته تا حرفه ای را تولید می کند که به راحتی قادر به برطرف کردن نیازهای کاربران و مشتریان است. عکاسی تایم لپس، نمونه ای از زمان نوردهی زیاد در هنگام کار است. از دیگر مزیت های مهم انواع دوربین مداربسته داهوا این است که تصاویر ضبط شده در این دوربین ها به صورت فشرده است و همین مورد موجب می شود که هارددیسک موجود در دستگاه زمان بیشتری را برای آرشیو کردن تصاویر ضبط شده در اختیار داشته باشد.

دوربین های HDCVI داهوا در سری های Pro ، Lite و Cooper تفکیک شده اند که دوربین های مداربسته با عملکرد بالا و پروژه گرا و دوربین های اقتصادی با عملکرد متعادل تر را در بر می گیرند. اجسام متحرک چیزی جز چند تصویر تار و مات نیستند، در حالی که جعبه تلفن عمومی که کاملاً بی حرکت است کاملاً واضح است، دقیقاً به این دلیل که در تمام مدت نوردهی ثابت مانده است. اگرچه می توان FPS را با میزان نور دهی مرتبط کرد، اما معمولاً به این دلیل که معمولاً به میزان نور دهی بالاتری نیاز دارید، نوردهی بیشتر از FPS نیست. در روزگاری که سرقت و تهدیدات امنیتی بسیار بیشتر از گذشته شده است باید به دنبال راه حل مناسبی رفت . به این تکنولوژی SRTARLIGHT گفته می شود و تصاویر ضبط شده در این طور مواقع به مراتب بهتر از دیگر دوربین ها است. تکنولوژی HDCVI قادر به پشتیبانی از رزولوشن ۴K با وضوح فوق العاده بالا می باشد.

این دوربین ها می توانند حرکات مشکوک را تشخیص دهند و در صورت نیاز هشدار هایی را برای شما ارسال کنند. این بدان معناست که در یک پروژه دوربین مداربسته در حالت ایده آل باید به دوربین های پر نور با سرعت بالا احتیاج داشته باشیم، اما این کار با احتیاجات دوربین ها برای کار با حداقل نور که به زمان نوردهی بیشتری نیاز دارد، مغایرت دارد. دوربین مداربسته آی پی داهوا دوربین های مداربسته آی پی یا دوربین تحت شبکه ، نوعی از دوربین های دیجیتالی هستند که داده های کنترلی را دریافت نموده و داده های تصویری را از طریق اینترنت ارسال می کنند. نقاط کور دوربین مدار بسته، صرف نظر از کیفیت یا هزینه مشکلات بسیار زیادی برای کاربران ایجاد می کنند. این دوربین ها جزئیات مناسبی دارند و به شما کمک می کنند تصاویر مناسبی داشته باشید. گرفتن این عکس ها به نصاب ها و کارشناسان این حوزه کمک می کند که از این تصاویر و نیز نقشه ساختمان برای شناسایی مکان های ایده آل نصب و استفاده از بهترین نوع تجهیزات بهره ببرند. دوربین های ۴k که برای محیط بیرون طراحی شده اند در برابر آب و هوای بارانی مقاوم هستند.

هر دو تنظیم به ویژه در مناطق تاریک تصویر ممکن است نویز را افزایش دهند پس به آرامی تنظیم کنید تا بهترین تصویر پیدا شود. در نتیجه، تصویر، کمی تاریک تر از آنچه از یک تصویر روشن روز انتظار دارید است. این می تواند برای در نظر گرفتن صحنه های کم نور استفاده شود، جایی که دوربین قبل از ایجاد تصویر نور بیشتری را جمع می کند. سیستم های جدید دوربین مدار بسته داهوا و همچنین دوربین های تحت شبکه داهوا که از هوش مصنوعی استفاده می کنند این توانایی را دارند که حرکت در تصویر را تشخیص داده و چهره ها را از تصاویر جدا کرده و آنها را آنالیز نماید. نوردهی دستی ۲۵/۱: در این مورد، تاری حرکت کمتر می گردد. چگونه می توان اثر تاری حرکت را از بین برد؟ معمولاً یک لنز ثابت ۴ میلی متری زاویه دید ۸۰ درجه ای به شما ارائه می دهد. دوربین های ۴k که در فضای باز قرار می گیرند، زاویه دید گسترده ای دارند. برای بدست آوردن نقاط کور دوربین، باید قبل از هر چیز، منطقه و زاویه دید (FOV) دوربین خود را پیدا کنید. این گروه مفتخر است که در طول مدت زمان فعالیت خود بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور به انجام رسانیده است که در حدود ۵۰ نوع صنف و کاربری مختلف در محیط های آموزشی، بیمارستانی، بانک ها، مراکز نظامی و …

به این ترتیب این دوربین های مداربسته قادر هستند تصاویر را به صورت مستقیم روی هر حافظه ای ذخیره نمایند. هنگامی که یک دوربین مداربسته این مورد را مشاهده می کند، میزان نوری را که دوربین برای کار نیاز دارد، آن نور زمان پردازش تصویر را تعیین می کند. برای استفاده از این فضا تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که دستگاه رکوردر (Recorder) شرکت داهوا را تهیه و از هر جای دنیا از این خدمات استفاده نمایید. اگر اغراق نباشد می توان اینگونه گفت که شرکت داهوا یکی از معدود شرکت ها در تولید دوربین مداربسته داهوا است که توانسته سطح دسترسی اپلیکیشن ها و نرم افزارهای خودش را بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار دهد. دوربین مداربسته بخش جدایی ناپذیر تامین امنیت منازل و محل کار ما هستند. دوربین های مداربسته قطعا مهم ترین بخش تامین امنیت منازل و مکان های عمومی و خصوصی و کارخانجات و ادارات هستند که نصب آن ها ، با وجود تهدیدات امنیتی باز هم می توان اتفاقات ناگوار و حوادث را کاهش داد. دوربین مداربسته دستگاهی بسیار کارآمد در زمینه تامین امنیت به شمار می رود از این رو خرید یک دوربین مداربسته نیازمند توجه و دقت بسیار بالایی می باشد.

هم چنین قابل استفاده به صورت بی سیم از طریق روتر بی سیم را در اختیار شما قرار می دهند. FPS (تعداد فریم در هر ثانیه) مشخص می کند در چه زمانی ضبط کننده برای نمایش یا ضبط، تصویر ایجاد می کند. شما می توانید بعد از دریافت هشدار متوجه شوید که خطری شما را تهدید می کند یا خیر! اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید نوع دوربین های ۴k است. زمانی که چندین مکان برای ثبت تصاویر وجود دارند، استفاده از این دوربین ها مناسب است. این دوربین های مدار بسته با توجه به سنسور های هوشمندی که دارند تصاویر را به بهترین شکل ثبت می کنند. با ۴ برابر بودن پیکسل های ۱۰۸۰P، این دوربین ها قادر به نمایش تصویری واقعی با وضوح چشمگیر هستند که قادر به ثبت حتی ریزترین جزئیات نیز هستند. اگر سوژه در این مدت حرکت کند، نور سوژه هم حرکت می کند و باعث می شود که نور در چندین منطقه از تصویر وجود داشته باشد که این امر منجر به تاری حرکت تصویر می شود. تاری حرکت در نتیجه تغییر مکان جسم در حال حرکت ایجاد می شود. این امر منجر به کاهش روشنایی کلی تصویر می شود و می تواند باعث مشکلات دیگری مانند نویز شود.

این دوربین ها برای استفاده در فضای داخل و فضای بیرون طراحی شده اند. علاوه بر این مورد، شرکت داهوا این نرم افزارها را برای لپ تاپ و کامپیوترها که دارای امکانات مدیریتی متنوع و بیشتری است، طراحی نموده است. این اپلیکیشن ها از یک کاربری بسیار ساده و راحت تشکیل شده که مجهز به امکانات حرفه ای بسیار زیادی است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین های مدار بسته به چه امکانات و ویژگی های نیاز دارید. ید دوربین های مدار بسته نشان داده است که مزیت های بی شماری دارد . کیفیت بالای تجهیزات با اینکه نقش بسیار مهمی در از بین بردن نقاط کور دوربین مدار بسته شما دارند، با این حال، یکی از مهم ترین اقداماتی که می توانید برای محافظت از اموال خود انجام دهید، پیش بینی و استراتژیک کردن موقعیت دوربین هایتان است. یکی از ارزان ترین و بهترین گزینه های حفاظت از محیط و اشخاص در طول بیست و چهار ساعت شبانه روز استفاده از دوربین های مدار بسته می باشد. در بیشتر موارد، تنظیمات نوردهی توسط گزینه Shutter کنترل می شود. روی منوی کشویی کلیک کنید تا گزینه های مختلف را ببینید.

این دوربین ها به شما اجازه می دهند پلاک خودرو را در تاریک ترین زمان شب نیز تشخیص دهید. نام تجاری دوربین داهوا با داشتن مقام پرفروش ترین برند تول. از دیگر معایب دوربین داهوا که عمدتا آن را ذکر میکنند امکان هک شدن آنهاست. معمولا دوربین هایی که در محیط خانه قرار می گیرند، استاندارد IP ندارند و ضد آب نیستند. دوربین داهوا با توجه به تکنولوژی ساخت به دو دسته تقسیم می شوند که شما باید با توجه به بودجه ، مکان استفاده ، نوع پروژه و سطح توقع نوع دوربین خودتان را در قسمت نظارتی و کنترل امنیت تعیین کنید. البته عوامل بیرونی بیشتری وجود دارند که باید در نظر بگیرید. تأثیر نور خورشید در حال حرکت (و تاریکی) را بر نقاط کور دوربین های امنیتی خود در نظر بگیرید. برای داشتن اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید دوربین مدار بسته می توانید با مشاورین امنیت شاپ تماس بگیرید. نیاز داشته باشند نقش اساسی ایفا می کند. بنابراین شما بر اساس نیاز خود می توانید محصولات مورد نظر را خریداری نمایید. معمولا سارقان حرفه ای قادر به تشخیص نقاط کور دوربین هستند، بنابراین این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکته مهم این است که سرورهای شرکت داهوا با آی پی های کشور ایران سازگاری کامل داشته و هیچ موردی بابت انتقال تصاویر وجود سایت finecctv نخواهد داشت. این امر منجر به تصویر کلی روشن تر و سر و صدای کمتری می شود، اما نوردهی طولانی تر به این معنی است که سوژه های متحرک با جابجایی در طول فرایند نوردهی، وضوح کمتری خواهند داشت. کیفیت تصویر دوربین داهوا یکی از فاکتورهای بسیار مهم در هنگام خرید یک دوربین مداربسته، کیفیت تصویر آن، خروجی نهایی و رزولوشن تصویر است. در حالی که بقیه افراد بررسی می کنند، شما تصویر دوربین را کنترل کنید. در یک سیستم دوربین مداربسته، تاری حرکت می تواند با شناسایی افراد در فیلم دچار مشکل شود. ما در این مطلب دلایل تار دیده شدن افراد یا اشیای در حال حرکت در فیلم های دوربین مداربسته و مراحل بالقوه کاهش تاری، همراه با عواقب احتمالی ایجاد چنین تغییراتی را بررسی خواهیم کرد. گاهی با وجود دوربین مدار بسته، باز هم سرقت یا سایر جرم ها اتفاق می افتند.

بهترین راه برای پیدا کردن نقاط کور، قرار دادن دوربین به صورت آزمایشی در یک محل و درخواست از یکی از دوستان، اعضای خانواده یا همسایه مورد اعتماد خود برای ورود و گردش در زوایای مختلف منطقه نصب دوربین است. حتی هوش مصنوعی به کار رفته در دوربین ها قادر است عبور از خط و یا عبور از حسار را به کاربر گزارش دهد. اما راه حل این مسئله فقط با اضافه کردن یک کاور محافظ برای دوربین مداربسته به راحتی قابل حل است. دوربین های مداربسته با برندهای مختلفی در بازار تجهیزات نظارتی موجود هستند که با توجه به ابعاد پروژه و البته بودجه ای که در اختیار دارید می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. ۳۸۴۰ دارند. دوربین هایی که در محیط داخلی نیز قرار می گیرند رزولوشن یکسانی دارند. محل نصب دوربین امنیتی نقش مهمی در به حداقل رساندن نقاط کور ایفا می کند. محل نصب دوربین ها را مجددا بررسی کنید و در صورت وجود نقطه کور در محل نصب تجدید نظر کنید. محل نصب دوربین سیگنال قوی دارد. این امکان وجود دارد که شخصی با دستکاری و عوض کردن زاویه دید دوربین داهوا به راحتی بتواند به یک مکان وارد و از آن سرقت نماید.

استفاده از دوربین های مدار بسته است. در زمان تابستان، یک درخت پر از برگ ممکن است آفتاب صبح را از بین ببرد. زمان های نوردهی در فعالیت هایی مانند اتومبیل رانی استفاده می شود، جایی که سرعت زیاد افراد باعث ایجاد تاری قابل توجهی در زمان های نوردهی می شود. پس از آن، دوربین های مداربسته دیجیتال وارد بازار شدند و از آنجایی که تصاویر را به صورت دیجیتالی دریافت می کرند از اصطلاح مگاپیکسل برای برای اندازه گیری و اعلام کیفیت تصویر آن ها استفاده می شود. اما دلیل واقعی تار شدن تصویر دوربین مداربسته چیست؟ این محبوبیت به دلیل کیفیت تصویر دوربین داهوا، قیمت کاملا اقتصادی، تنوع محصولات و کیفیت ساخت دوربین های آن است. این به دلیل متغیرهای زیاد در مکان دوربین، نور و محیط است. راه اندازی این دوربین ها بسیار ساده است و شما می توانید آن ها را در سریع ترین زمان ممکن نصب کنید.

درباره عملکرد دوربین مداربسته آی پی باید گفت این دستگاه ها با عملکرد قدرتمند خود فایل ها را فشرده کرده و آن را برای انتقال بر روی بستر شبکه آماده می کنند. دوربین های مداربسته آی پی داهوا بر اساس نیاز کاربران با مگاپیکسل های متنوعی از جمله ۱مگاپیکسل، ۲مگاپیکسل، ۳ مگاپیکسل و … با توجه به مزیت هایی که بیان کردیم، دوربین مداربسته داهوا یک سری معایب خاص را هم دارا می باشد. دوربین های مداربسته تحت شبکه برای ضبط و نگهداری تصاویر به دستگاه ایکس وی آر نیاز دارند. میزان نوردهی و زمان آن به یک مفهوم اشاره می کنند اما اندازه های آن ها معکوس است، زیرا فرکانس (میزان، اندازه گیری با واحد هرتز) معکوس زمان (ثانیه) است. دوربین داهوا یکی از بهترین برند های تولید دوربین های مدار بسته است. این دوربین های مدار بسته در محیط داخل یا فضای باز شکل یکسانی دارند. این دوربین ها به صورت بولت یا دام هستند. را شامل میشود. گروه امنیت شاپ با توجه به رعایت حقوق کار فرمایان گرامی و ارائه خدمات و پشتیبانی به موقع، فروش کالا با ضمانت نامه و گواهی اصالت کالا صورت می پذیرد.

دوربین های ۴k برای محیط بیرون می توانند تصاویری با کیفیت ۸ مگاپیکسل در اختیار شما قرار دهند. این دوربین های مدار بسته تصاویری با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. اکثر دوربین های مداربسته ای که در بازار وجود دارد از تکنولوژی مادون قرمز برای دید در شب استفاده می کنند تا به این وسیله بتوانند تصاویری سیاه و سفید را ضبط نمایند. نوشته نحوه پیدا کردن نقاط کور در دوربین مدار بسته اولین بار در امنیت شاپ: دوربین مدار بسته هایک ویژن | فروش و نصب انواع دوربین مداربسته. شرکت Dahua به عنوان بنیان گذار فناوری HDCVI، مرتبا بر روی تکنولوژی HDCVI در حال سرمایه گذاری است تا به سیستم های مبتنی بر کواکسیال جان دوباره ای ببخشد. آزمایشاتی توسط تیم پشتیبانی Swann انجام شده است که نمونه های تصویری گرفته شده از یک دوربین ۵ مگاپیکسلی HD را از طریق دوربین کواکس نشان می دهد. مزیت بعدی که دوربین داهوا از آن استفاده می کند، استفاده از خدمات فضای ابری برای انتقال تصاویر به صورت رایگان است.