ایمن سازی امکانات مراقبت های بهداشتی در طول همه گیری و فراتر از آن


جیمز مور

در قسمت 8 با ما همراه باشید تا در مورد امنیت بخش مراقبت های بهداشتی بحث کنیم. در سرتاسر جهان، بیمارستان‌ها، خانه‌های مراقبت، مراکز بهداشت روان و کارکنان آن‌ها در چند سال گذشته تحت فشار شدیدی قرار گرفته‌اند، زیرا همه‌گیری کووید چالش‌های جدیدی را وارد محیطی شده است که قبلاً کشیده شده است.

این بخش چگونه از کارکنان، بیماران و امکاناتی که در آن کار می‌کنند و بهبود می‌یابند، در این دوره اقدام کرد؟ و اکنون مراقبت های بهداشتی با چه چالش های امنیتی مواجه است؟

اینها سوالاتی هستند که در این قسمت از راجر رینگهام از انجمن ملی متخصصان امنیت مراقبت های بهداشتی (NAHS) و دارن چالمرز استیونز از CriticalArc می پرسیم. این یک گپ جذاب است که همه چیز را از مسئله بحران سلامت روان و تأثیری که بر متخصصان امنیتی داشته است، تا محافظت از مراکز واکسیناسیون پاپ آپ و اینکه چگونه فناوری برای حمایت از کارگران تنها به میدان می آید را پوشش می دهد.

پیوند به نقاط گفتگو:

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Global Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!

برای محتوای بیشتر از IFSEC Global، مطمئن شوید که وب سایت ما را بررسی کنید: www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید و آخرین اخبار را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/securing-healthcare-facilities-during-a-pandemic-and-beyond