انواع دزدگیر هوشمند معرفی ۱۰ مدل برتر دزدگیر هوشمند با کیفیت و کارایی بالا-امن باش

نرم افزار فایروال نیز فارسی و کاملا حرفه ای میباشد که به شما این امکان را میدهد که دستگاه خود را از هر مکان و شهری که باشید کنترل کنید. فروشگاه Real Smart دارای خدمات نصب محصولات در محل میباشد،شما میتواند با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. فعال‌سازی انتخابی Stay/Arm یعنی در صورتی که کاربر در خانه باشید، فقط هشدار را برای ورود و خروج یا پیرامون تعیین می‌کند، همچنین با عنوان Home Alert شناخته می‌شود. سیستم زنگ هشدار اینترانتی WIFI / GSM / 3G / GPRS، پشتیبانی از کانال‌های هشدار مختلف مانند ارسال پیام برنامه‌ای / پیامک / نظارت صوتی / مرکز اینترانت و غیره برای اطمینان از عملکرد پایدار و قابل اطمینان زنگ هشدار.

کیت مراقبتی امنیتی دزدگیر هوشمند بی‌سیم Tuya مدل HS3

این دستگاه به نوعی کامپیوتر دزدگیر محسوب می‌شود و وظیفه‌ی وارد کردن و تغییر رمز عبور، فعال‌سازی حفاظت و ضبط پیام صوتی امن باش را برعهده دارد. 👈می توان با استفاده از وارد نمودن رمز عبور یا کشیدن کارت، هنگام ورود به خانه دزدگیرهای هوشمند را خاموش کرد. قیمت و حساسیت از جمله ویژگی هایی می باشند که باعث تفاوت سنسورهای PIR چشمی دزدگیر با سایر سنسورها می شود. بسیاری از اتفاقات اطراف ما به نور وابسته هستند، بنابراین در نظرگرفتن ویژگی نور در ساخت قطعات ایده ای بسیار مناسب بوده که سنسورهای PIR بر پایه آن استوار می باشند.

  • کنترل پنل دزدگیر اماکن پارادوکس دارای 2 پارتیشن است و قادر است از ریموت REM3، صفحه کلید بی سیم K23RF / K37، چهار آژیر بی سیم SR150 و دو ماژول تکرار کننده بی سیم RPT1 پشتیبانی کند.
  • سیستم های امنیتی مانند قفل برقی، درب ضد سرقت، سیستم های اعلام سرقت و دزدگیرهای هوشمند از جمله وسایل هوشمند خانگی هستند.
  • شایان ذکر است که بیش ازچند درصد از جرایم دارایی در ایالات متحده سرقت های غیر ورودی است.
  • شما می­‌توانید 8 زون بدون سیم و 8 زون با سیم برای این دستگاه تعریف کنید.
  • راه دیگری که ممکن است مجرمان برای از بین بردن دزدگیر اماکن تلاش کنند، از طریق مسدود کننده های زنگ بی سیم است.

این نوع دزدگیر سیم کارتی و تلفنی بوده و بدان معنا است که از طریق سیم کارت و تلفن نیز عمل خواهد کرد. استفاده و نصب دزدگیرها در ساختمان بسیار مهم و نقشی حیاتی در ایجاد امینت برای ساکنین ساختمان ها دارند. استفاده بجا و مناسب از دزد گیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. در دزد گیر های منزل از سنسور هایی خاص استفاده می شود که شرایط خطر را تشخیص داده و موجب به صدا در آمدن آژیر خطر می شوند. استفاده درست و اصولی از دزد گیر منزل و یا دزدگیر سایر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار شما داشته باشد. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.

در این مطلب قصد داشتیم اطلاعاتی در زمینه هوشمندسازی خانه به وسیله خرید و نصب دزدگیراماکن در اختیار شما قراردهیم. بهتر است قبل از خرید دزدگیر اماکن، در مورد آن مطالعه داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. اگر قصد دارید یک سیستم دزدگیر اماکن راه اندازی کنید حتما مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله تمامی موارد و نکاتی که لازم است برای خرید بهترین دزدگیر اماکن بدانید توضیح داده ایم. همچنین جهت “راهنمای خرید دزدگیر اماکن” کسب مشاوره قبل از خرید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شمارا به طور کامل در این زمینه راهنمایی کنند. همان طور که گفتیم به منظور هوشمندسازی خانه اجزای مختلفی به یکدیگر متصل می شوند تا به کمک آن ها بتوان از راه دور وسایل برقی خانه را کنترل کرد.

درواقع تمامی اجزا و لوازم برقی به یکدیگر متصل می شوند و شما حتی در فاصله ای بسیار دور نیز قادر به کنترل وسایل می باشید. قبل از اینکه بخواهیم راجع به دزدگیر خانه هوشمند توضیح دهیم، لازم است در ابتدا بامفهوم خانه هوشمند آشنا شویم. شاید خیلی از شما با کلمه خانه هوشمند یا هوشمند سازی خانه برخورد داشته باشید اما با مفهوم آن کامل آشنا نشده باشید. در ادامه قبل از بررسی دزدگیر هوشمند سازی به بررسی مفهوم خانه هوشمند خواهیم پرداخت. دستگاه مرکزی که قلب تپینده‌ی دزدگیر اماکن است و با تمام حس‌گرها در ارتباط است.

دزدگیر منزل بتا Z7-GSM

انواع دزدگیر هوشمند معرفی ۱۰ مدل برتر دزدگیر هوشمند با کیفیت و کارایی بالا-امن باش