امنیت به عنوان یک جامعه، راهنمایی و پاسخگویی به بحران ها با بانی میشلمن

پیوند به نقاط گفتگو:

برای گفتگوی جذاب با بانی میشلمن، تأثیرگذار امنیت جهانی سال IFSEC در سال 2022، برای قسمت 10 پادکست Security in Focus، به میزبان جیمز مور بپیوندید. نقش فعلی بانی به این معنی است که او در نهایت مسئول مدیریت فرآیندهای امنیتی و تیم بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در ایالت ماساچوست، ماس جنرال بریگام است که شامل 13 بیمارستان و صدها ماهواره است.

اگر برنامه را دوست دارید، حتما مشترک شوید و آن را دنبال کنید پادکست IFSEC Global Security in Focus. و در صورت تمایل نمایش را به یک دوست یا همکار توصیه کنید!

برای محتوای بیشتر از IFSEC Global، مطمئن شوید که وب سایت ما را بررسی کنید: www.ifsecglobal.com و در خبرنامه های الکترونیکی هفتگی ما ثبت نام کنید و آخرین اخبار را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.


منبع: https://s39864.p879.sites.pressdns.com/podcast/bonnie-michelman-influencer-of-the-year

بانی همچنین در طول دوران حرفه‌ای خود رئیس سه انجمن امنیتی مهم بوده است، که ما را با بحث‌های زیادی مواجه کرده است. در طول این قسمت، ما در مورد واکنش بخش امنیتی به حملات تروریستی 11 سپتامبر در ایالات متحده در سال 2001، اهمیت انجمن ها و برنامه های راهنمایی، حفاظت از سایت های مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19، و ویژگی های یک موفقیت آمیز صحبت می کنیم. شغل در امنیت

و اکنون می توانید برای IFSEC 2023 که بین 16 تا 18 می در لندن برگزار می شود، در اینجا ثبت نام کنید!