اسپری دوراکلین نانوسان 300 میلی لیتری شیریک

از آنجایی که تکنولوژی نانو یک علم بسیار پیشرفته است،پس پس از این جهت باید در انتخاب محصولاتی که با تکنولوژی نانو تولید شده‌اند دقت بیشتری داشته باشیم. همانطور که در بالا گفتیم اسپری صفرشویی داخل خودرو نانوسان با نام تجاری دوراکلین یکی از محصولاتی است که در آن از تکنولوژی نانو به کار رفته است. این محصول بدون فرمالین بوده و بدون آسیب رساندن به سطح و ph خنثی تمامی سطوح داخلی ماشین شما را تمیز نموده و به راحتی تنها با چند قطره اسپری از محلول آن بر روی سطوح و با استفاده از یک دستمال مرطوب می توانید تمامی سطوح را تمیز کنید. در واقع اسپری دوراکلین خودرو نانو همانطور که از اسمش پیداست یک محصول با تکنولوژی نانو می باشد که می تواند تمام سطوح داخلی ماشین را از سقف تا کف تمیز نماید. اسپری دوراکلین خودرو نانو دارای فرمولاسیون پیشرفته‌ ای است که بدون آسیب رساندن به سطح می‌تواند به شکلی مطلوب انواع کثیفی ها و آلودگی ها به خصوص کثیفی های روی نمد سقف و بغل درب ها از بین ببرد . برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار میگیرد.

  • 100 درصد شما هم از کثیفی داخل خودرو مخصوصا قسمت نمدی سقف خودرو بسیار خسته شده اید و به دلیل زمان بر بودن و هزینه بسیار بالا صفرشویی ، نسبت به کثیفی نمد روی سقف خودروی بی تفاوت شده اید.
  • اسپری دوراکلین نانو سان برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار میگیرد.
  • هدف از ایجاد “ فروشگاه اینترنتی تریبا” در دسترس بودن تمامی محصولات سلامت محور، با رعایت اصل صداقت و حذف واسطه ها و در دسترس بودن آسان این نوع محصولات برای تمام هموطنان عزیز است.
  • پس از استفاده محصول به راحتی میتوان جرم های هر قسمت از داخل خودرو را تمیز کرد.
اسپری دوراکلین نانوسان 300 میلی لیتری شیریک

اسپری دوراکلین نانوسان به دلیل نداشتن گاز فرمالین که یک ماده ی ضدعفونی کننده ی سرطان زا بوده، فاقد بوی تند می باشد، به همین دلیل استفاده از آن سلامتی را تهدید نخواهد کرد. اسپری دوراکلین نانو سان برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار میگیرد. دوراکلین نانو سان برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری دوراکلین نانوسان محلول صفرشویی خودرو که اغلب کارواش ها برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی از آن استفاده می کنند . دوراکلین خودرو نانوسان برای فضای داخلی خودرو مانند نمد سقف، صندلی ها، بغل درب ها، کنسول، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار میگیرد.

قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز

محصول ” دوراکلین نانوسان ” را بر روی سطح اسپری نمایید و ۳۰ تا ۶۰ ثانیه منتظر بمانید. سیگار کشیدن پیاپی درون خودرو ، قرار دادن ابزار کار کثیف داخل خودرو یا نم دار شدن آن ، باعث می شود صندلی ها و دیگر قسمت های پارچه ای بوی بدی به خود بگیرند و راننده یا سرنشینان خودرو را کلافه نماید. تنها مقدار کمی از اسپری دوراکلی به صورت چشمگیر می تواند ، این مشکل را برطرف کرده و بوی نامطبوع درون کابین خودرو را به طور کامل از بین ببرد. صفرشویی خودرو مانند کارواش رفتن معمولی نیست بلکه تمام سطح بیرونی خودرو و و داخل خودرو را تمیز می‌کنند وشامل پولیش و ترمیم و نظارت کامل و دقیق خودرو که پکیج های نانوسان می‌تواند به صفرشویی خودروی شما کمک کند . رسوب زدا نانوسان برای انواع شیرآلات، شیلنگ های فلزی و فنری و دوش حمام، کاشی و سرامیک، ظروف شیشه ای و هر سطحی که دارای رسوب باشد مناسب است. بدون نیاز به فشار و سایش سطح مورد نظر به طرز شگفتی براق میکند.

فوم تمیز کننده ی داشبورد خودرو نانوسان رایحه فرش واتر Nanosun کد – 4250293820779

زیرا این محصول به صورت عمقی به سطح نفوذ می کند و آلودگی ها و کثیفی ها را از بین می برد . اسپری دوراکلین بیز برای تمام سطوح داخلی خودرو قابل استفاده می فروشگاه کالایاب باشد. شما با خرید دوراکلین نانوسان از ویژگی های بسیار خوب یک پاک کننده ی محصول آلمانی برخوردار می شوید که به راحتی در هر پاک کننده ای یافت نمی شود. برخی از این ویژگی های خوب و مثبت را برای شما ذکر می کنیم تا از کیفیت بالای این محصول اطمینان حاصل کنید. این محلول تنها دارای قدرت تمیز کنندگی بالا نیست بلکه قادر است بوی نامطبوع درون خودرو را نابود کرده و رایحه خوبی به فضای داخل خودرو ببخشید. اثرگذاری بسیار مطلوبی بر روی چرک های نمد سقف و بغل درب های خودرو دارد.

پس از گذشت یک دقیقه سطح را با یک دستمال مرطوب و تمیز پاک کنید. اسپری دوراکلین نانوسان یکی از محصولات نانوسان و از بهترین پاک کننده های داخلی خودرو می باشد. با اسپری دوراکلین نانوسان، می توانید تمام بخش های نمدی و غیر نمدی را تمیز کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است قبل از استفاده محصول را ر.ی قسمتی از سطح که خارج از دید است امتحان کنید.برای قسمت های نمدی و پارچه ای محلول دوراکلین نانوسان را روی قسمت مورد نظر ریخته، ۳۰ تا ۶۰ ثانیه صبر کنید و سپس با دستمال تمیز و مرطوب سطح را پاک کنید. برای سایر سطوح محلول دوراکلین را روی یک تکه ابر اسپری کرده و ب وسیله آن سطح مورد نظر را تمیز کنید. اسپری دوراکلین نانوسان ساخت کشور آلمان است و تحت لیسانس و مورد تایید شرکت گلوبال پریفر آلمان می باشد .

دوراکلین نانوسان آلمان خوشبو کننده و ضد بوی نامطبوع

دوراکلین نانوسان بیز برای تمیز کردن نمد سقف خودرو ، صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار میگیرد. تریگر بوده و یک انتخاب عالی برای تمیز کردن نمد سقف خودرو، صندلی ها، بغل درب ها، کنسول، داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو و سایر سطوح پلاستیکی و چرمی است که قصد دارید انواع آلودگی ها را از روی آن ها از بین ببرید. این محصول دارای فرمولاسیون پیشرفته است و بدون صدمه زدن به سطوح میتواند به خوبی انواع کثیفی ها و آلودگی ها از بین ببرد .

البته اسپری دوراکلین خودرو نانو در ایران تولید می شود و تحت لیسانس آلمان است. فرمولاسیون پیشرفته ی اسپری دوراکلین خودرو نانوسان باعث شده که لکه ها داخل ماشین را تنها با چند اسپری از بین ببرد . یکی از دغدغه های امروز کسانی که خودرو دارند این است که داخل خودروی خود را چگونه تمیز کنند و کثیفی های روی صندلی نمد سقف خودرو و همچنین کنار در ها داشبورد و کلیه قسمت های داخلی خودرو را چگونه تمیز کنند . قبل از استفاده از محصول دوراکلین صفرشو خودرو نانوسان آن را بر روی بخشی از سطح که خارج از دید است امتحان کنید .

موجودی این محصول در 28 شهریور 1401 به روزرسانی شده و همین الان میتونید ثبت سفارش کنید. حدود 5 دقیقه محصول را تکان دهید، دوراکلین به حالت کف باید از اسپری خارج شود. صرفه زمانی دارد چرا که با استفاده از آن سرعت تمیزکنندگی چندین برابر می شود. با ثبت نام در خبرنامه ما از آخرین مقالات و محصولات به همراه تخفیف های ویژه باخبر شوید.