آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزشی به زبان ساده

در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد. فابل رو دانلود کردم از حالت فشرده هم خارج کردم اما وقتی روی setup کیک کردم عمل نکرد و خطای زیر رو نمایش میده لطفا کمک کنید . سلام -با تشکر -بنده توسط فرزندم برنامه امزشی شما را دریافت کردم و بعد چند سال توانستم با کمک این برنامه یک سری ترسیمات را انجام بدم که بکارم خیلی کمک میکند و خدا شاهده در بین دیدن این اموزش و یادگیری ان خیلی دعایتان کردم ولی متاسفانه این برنامه که ۴۵ قسمت بود در باره سه بعدی و ترسیم ان خیلس خلاصه امزش داد و در دو سه قسمت تمام کرد و بنده که سواد زیادی نداشتم برایم نا مفهوم بود و برای بغضی از دستورات ویا سوالات کاری بنده جهت ترسیم کابینت و رن امیزی و…

با تایپ دستور REDRAW می توان این مشکل را برطرف آموزش اتوکد دوبعدی کرد. برای حذفِ خطوط انتخابی، دکمهی Delete کیبورد را بزنید یا فرمان Delete را تایپ کنید. آموزش تصویری نرم افزار اتوکد AutoCAD – اتوکد (به انگلیسی: AutoCAD) معروف ترین و قدرتمندترین نرمافزار طراحی مهندسی یا CAD است که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. اتوکد سه بعدی مجموعه ای از ویژگی ها و ابزارهای حرفه ای سه بعدی سازی ، مدلسازی و شبیه سازی سه بعدی است که به معروف ترین و قدرتمندترین نرمافزار نقشه کشی و طراحی مهندسی یا CAD دنیا اضافه شده است . از استانداردهای پروژه سازگار با نقشه های سازمان یافته در یک ساختار مبتنی بر پروژه استفاده کنید. برای تعیین Number Format، Type و Placement سیم، از تب Wire Numbers در پنجرهی Drawing Properties استفاده کنید. وقتی پروژهای جدید میسازید، تنظیماتی مثل Library Pathها، Drawing Format و Reference Style را تعیین کنید.

چون تغییرات نسخه ها بسیار کم است.

راستش من این آموزش را از یه سایت دیگه دانلود کردم ولی مثله اینکه شما به صورت رایگان امکان دانلود نمیدهید. در ورژن 2007 نرم افزار اتوکد، امکان استفاده از ابزارها و قابلیتهای سه بعدی بسیار پیشرفت کرد و با امکان پیماش Object ها در نمای سه بعدی و همچنین رندرینگ پیشرفته شکل کاملتری به خود گرفت. مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است. Hatch، یک شی ترکیبی است که یک ناحیه مشخص شده را با الگویی از خطوط، نقاط، شکل ها، یک رنگ ساده یا گرادیانت می پوشاند. نکته: چنانچه یک گرادیانت یا Fill ساده برای Hatch در نظر گرفته اید، تنظیمات سطح Transparency یا شفافیت را که در تب Hatch Creation موجود است، بررسی کنید. نکته: چنانچه ناحیه مورد نظر بسته نباشد، دایره های قرمز رنگی ظاهر می شوند که نشان دهنده وجود شکاف در این ناحیه اند. سپس close را کلیک میکنید که باید صفحه بسته شود.

من دنبال یادگیری نقشه کشی برق صنعتی هستم به صورت کامل. نظرات را هم خوندم و اینطور که شما جواب داده اید مثل اینکه قبلا به صورت رایگان امکان دانلود وجود داشته. تجهیزاتی مثل پنل ها، پمپ ها، ژنراتور ها و سایر موارد هم باید در پالت ها گنجانده شده است. سلام. باید عضو ویژه باشید. نرم افزار CAD شیوه کار جهان، به ویژه در صنایع مهندسی و معماری را تغییر داده است. سلام. هزینه بسیار اندکی که به عنوان عضویت ویژه دریافت می شود صرف تولید آموزشهای بیشتر می شود و بهتر است که این هزینه را پرداخت کنید. چون تغییرات نسخه ها بسیار کم است. اما به شما توصیه میکنیم هر دو مجموعه آموزش نقشه کشی برق صنعتی و برق ساختمان را یاد بگیرید، چون در مجموع حدود 10 روز بیشتر وقت نمی گیرد اما به توانایی ها و تجربه نرم افزاری شما خواهد افزود. اگر قصد استفاده از اتوکد برای بازار کار را دارید (چه داخل و چه خارج از کشور) ما این بسته نرم افزاری را به شما پیشنهاد می کنیم.

کتابخانه ای از قطعات و ابزارهای مبتنی بر استانداردها را برای شما در ایجاد، اصلاح و مستندسازی طراحی های مکانیکی برای ساخت به شما کمک می کند. شاون در آموزش اتوکد – Autocad همچنین مباحثی چون مدیریت واحدها و گزینهها، ترسیم و اصلاح اشیاء، کار با تکنیکهای ابعاد و استفاده از ویژگیها، جداول و منابع خارجی را پوشش خواهد داد. در طراحی های دو بعدی و سه بعدی استفاده کرده و بهترین مدل سازی ها را برای استفاده در طراحی داخلی و معماری پیاده سازی کرد. Origin Point یا نقطه ۰, ۰ بهترین نقطه برای شروع نقشه است. کتاب آموزش اتوکد سعی دارد با تدریس کاربردی یکی از بهترین و با ­ارزشترین نرم­افزارهای ترسیمی مرتبط با نقشه­کشی به نام AutoCAD، گامی هرچند کوچک در راه آشنایی شما عزیزان با ترسیمات از طریق کامپیوتر بردارد. پنجره فرمان در انتهای پنجره ترسیم قرار دارد.

نرم افزار Autocad، که اخیراً نسخه 2020 آن منتشر شده است سال هاست که عنوان پر استفاده ترین نرم افزار کامپیوتری در زمینه نقشه کشی ساختمان را در اختیار دارد. در قسمت پایین آن را مشاهده میکنید که در این قسمت میتوانید فرامین را به برنامه بدهید که در آن کلمات و گزینههای میانبر نیز وجود دارند. یا هر کدوم از مدرسانی که تسلط بر این نرم افزار دارند؟ در هر جلسه سعی شده در کنار آیکن های تدریس شده تعدادی تمرین انجام شود تا کاربرد آیکن مورد نظر به خوبی درک شود. واقعاً لذت می برم هر ثانیه ای رو که داخل سایتتون هستم. سلام. پیش نیاز چی رو؟ در حال حاضر استفاده از هیچ یک از امکانات سایت نیاز به عضویت ندارد و تمام محتوای سایت به صورت رایگان در اختیار تمام بازدیدکنندگان قرار دارد.

اگر کلیک موس را نگه دارید، میتوانید برای شئ موردنظر از Lasso استفاده کنید. با این حال، اگر ماوس را روی قطعات مجرا یا لوله نگه دارید، میتوانید آنچه که به شما در مشخصات پویا “نوار شناور” نشان می دهد را ویرایش کنید. Project Manager به صورت یک Palette است و میتوانید در حین استفاده از سایر دستورات نیز آن را روی صفحه نمایش نگه دارید. عرضه نموده است. در واقع به بیانی دیگر می توان گفت که این نرم افزار، با توجه به نیاز هر گروه از کاربران، از مبدا برای آن ها شخصی سازی شده است. توجه : مطالب و مقالات وبسایت آریاگستر تماما توسط تیم تالیف و ترجمه سایت و با زحمت فراوان فراهم شده است . میخواستم ببینم شما راضی هستید که من از آموزشتون که از یه سایت دیگه دانلود کردم استفاده کنم.

واقعاً لذت می برم هر ثانیه ای رو که داخل سایتتون هستم.

لطفاً راهنمایی کنید چیکار باید بکنم از کجا شروع کنم و چه نرم افزار هایی باید یاد بگیرم؟ میخواستم اجازه بگیرم که میشه از اموزش شما برای بچه های الکترونیک فنی و حرفه ی که نصف رسمشون با این نرم افزار اتوکد هستش بدم . مجموعه آموزشی معرفی شده در این صفحه تمامی نیاز های شما به عنوان یک مهندس برق را پوشش می دهد. من دنبال یادگیری نقشه کشی برق صنعتی هستم به صورت کامل. جهت نقشه کشی برق ساختمان محصول دیگری تولید شده است که از طریق منوی بالای و گزینه تاسیسات ساختمان در دسترس شما می باشد.

برنامه ریزان شهری، از نرم افزار CAD برای برنامه ریزی پروژههای زیرساختی مانند پلها، مجتمعهای اداری، واحدهای صنعتی و سایر موارد استفاده میکنند. برای شروع خط می توانیم از مختصات ۰, ۰ شروع کنیم. برای کشیدن یک خط از ابزار Line استفاده می کنیم. آموزش اتوکد تنها مختص توضیح یک ابزار بصورت پیش فرض نیست و شامل کلیه زیرمجموعه های آن در بخش خط فرمان می باشد چرا که اکثر قابلیت های ابزارها در این بخش نهفته است و به نوعی مهجور مانده اند . این سری آموزشی شامل آموزش جامع نسخههای مختلف نرم افزار AutoCAD (از نسخه ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰) استفاده از ابزارهای آن در سطوح مبتدی و متوسطه میباشد. AutoCAD Architecture از فرمت فایل DWG استفاده می کند اما برای دسترسی، نمایش و دستکاری داده های شیء در برنامه های مختلف با معماری اتوکد به یک فعال کننده شی نیاز دارد.

Origin Point یا نقطه ۰, ۰ بهترین نقطه برای شروع نقشه است.